login
Smazání příspěvku

Nick:
Heslo:

PřístavJméno: *
Vzkaz: *
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pětset čtyřicet jedna:

Gehenna - 29. 12. 2017 17.08 - Odpovědět X

“Také se vítám,” prohlásila trochu nedbale egoisticky, ale přesto naprosto přirozeně. Vyslechla si svého nového chránitele a ušklíbla. “Víc, než si dokážu představit zní jako uspokojující částka,” pokývala uznale hlavou a potěšeně si představila nekonečné množství přijatých financí. Samotná práce už byla odměnou, ovšem s albínovým hadem se muselo trochu obchodovat.
Zvedla lhostejně obočí a nezaujatě se posadila na studené zábradlí, již opravené. Koneckonců, tohle představení se jí samotné už netýkalo. Samozřejmě slyšela o tajemné misi, hledání člověka, za kterého jsou prachy. Neznělo to ale jako zábava... tedy alespoň do teď.


Elluka - 29. 12. 2017 16.36 - Odpovědět X

Když jí potřásla ukazováčkem, pousmála se a chytla svým malíčkem její - pinky promise. "V tom případě vítej v GH," řekla miloučce, jako kdyby se žádná bitva neodehrála. "Pokud jde o peníze," začala a pustila její malíček, "opravdu se nemusíš bát. Peněz je více než si jen dokážeš představit..," odpověděla a koukla na chvíli na stranu. Vítězně se usmála. "Našla jsem krysu!~" oznámila a odhopkala do další uličky, kde se ozvala rána a dveře se rozpadly. "Vyhrála jsem schovku!" oznámila třesoucímu se muži a sklonila se k němu. "Tak a teď mi řekni všecičko co víš!~" hravě poznamenala.


Gehenna - 29. 12. 2017 7.28 - Odpovědět X

Neudržela svůj maniakální úšklebek. Královsky zaplaceno... to znělo lépe, než všechny ostatní platy, které kdy dostala. Její dopad na zem byl téměř neslyšitelný. Nasadila si masku na oči a ušklíbla se. Pohlédla na ruku. Snad ta ženská nečekala, že jí také podá ruku. Gehenna prozatím pustila své dýky, čímž pozvolna klesly téměř na zem, jak byly řetězy dlouhé. Vzala do dvou prstů, ukazováčku a palce, Ellučin ukazováček a zatřásla s ním. Pff, umělci, nikdy nepochopeni. Vypadalo to však na přijetí. “Dokud je čím zaplatit za mé dílo, jsem Gehenna, dvacet čtyřka.”


Elluka - 29. 12. 2017 0.21 - Odpovědět X

"Tak své 'umění' předvedeš..je to přece to, co ti jde nejlíp, ne? Dostaneš královsky zaplaceno," odpověděla a pustila ji na zem a řetězy se stáhly zpátky odkud přišly. Natáhla k ní ruku. "Přijímáš mou nabídku?" zeptala se. Zřejmě měla dobrou náladu, když se byla ještě ochotná ptát.


Gehenna - 28. 12. 2017 23.54 - Odpovědět X

Ušklíbla se nad mrtvolou a to byla chvilka nejvíc tragické chyby. Když s ní řetěz zatočil, spadla jí maska a tak se teď na Elluku díval pár momentálně zelených očí, jako dva smaragdy. S těmito očima nevypadala vůbec hrozivě. Máchla rukou a zachytila svou koženou masku, předtím, než by byla pošpiněná zemí.
“Zní to jako lákavá nabídka,” řekla a jakoby začala přemýšlet. Když se však řetěz utáhl, musela své uvažování chtě nechtě urychlit. Představa, že skončí mezi gardou, tak podřadnýma lidma, takovým druhem... “Co z toho bude mít? Jsem jen pouhý umělec, básník, herec,” zasmála se, stále vzhůru nohama.


Elluka - 28. 12. 2017 23.41 - Odpovědět X

"Samozřejmě, že ano," odvětila, jako kdyby to byla nejjasnější věc. Využila té příležitosti a jeden řetěz se jí obmotal okolo kotníku. Řetěz jí vynesl do vzduchu, párkrát s ní zatočil a poté ji držel vzhůru nohama ve vzduchu. "Přidáš se k nám, nebo mám rozdrtit každou tvou kost v těle, než z tebe zbude jen něco odporného?" řekla s andělským úsměvem. "Calamity-san by byla z tvých schopností jistě potěšena," dodala vzápětí.


Gehenna - 28. 12. 2017 23.22 - Odpovědět X

Automaticky o krok uskočila jako když kočka vidí vodu, sotva se k ní začaly sápat řetězy. Nevypadalo to jako něco, s čím by se dalo hrát. Sledovala domy, jak se zpátky sestavují. Pak si všimla, že mrtvoly se narozdíl od neživých předmětů neopravily. Jako kdyby mohly. Přistoupila k jednomu, vzala do rukou jeho bradu a škubla s ním, aby ho otočila k sobě. Ozvalo se nechutné křupnutí, které však nezpůsobilo ani Gehennino mrknutí. “Vypadá jako zvadlá růže. Osamocená, na kraji silnice, pošlapaná lidmi, zvířaty a dokola přejížděná vozidly,” pověděla dramaticky a hlavu odhodila, jako kdyby to bylo cosi nezajímavého. “Je po něm,” ušklíbla se a složila ruce na hrudi.


Elluka - 28. 12. 2017 23.14 - Odpovědět X

Napřáhla ruku, kde se objevila zářivá světle modrá magie. "Necrotic chains," řekla tiše a ze země vyrazily další řetězy, které se sápaly po Gehenně. "Je čas to tu uklidit," prohlásila a luskla druhou volnou rukou. Ruiny se pomalu se zvedly ze země a chvíli levitovaly, než se zpátky sestavily do domů. Mrtvoly však zůstaly na místě, neb ty k životu přivést nemohla. Vypadalo to tu jako město duchů.


Gehenna - 28. 12. 2017 22.59 - Odpovědět X

Lidi kolem nelitovala ani trochu, dokonce více litovala své spálené nehty než lidské životy. Otřeseně se roztřásla. Eww, zemřeli každý stejnou smrtí. Horší osud si nemohl jeden ani vymyslet. Celkem nedotčeně a lhostejně se dívala na řetězy, stejné zbraně jako měla ona, umělecké nástroje, které mohli ničit, škrtit, drtit a mnohem více.
Pokrčila rameny, jako kdyby se jí celá věc netýkala. “Máš jeden zásah, zatím vedeš,” zasmála se a slastně se dívala na svou spáleninu. Dark Regulus už zmizel.


Elluka - 28. 12. 2017 22.36 - Odpovědět X

Vysílala proti ní ohnivé koule, které vybuchly ihned, jakmile do něčeho narazily. Smála se, velmi nevinně, což bylo až nechutné v této situaci, vzhledem k tomu, že někteří lidé nestihli utéci jejím útokům.. "Hahaha!~" smála se nahlas jako kdyby tohle byla hra. Poletovala mezi magickými ranami přivolané gardy. "Nepleťte se do toho," řekla chladně, jako kdyby najednou přepla. Zvedla dlaň a stiskla ruku v pěst. Ze země vyrazily řetězy, které se jako hadi obmotaly okolo těl vojáků. Za křiku vojáků a křupání jejich kostí se opět začala smát. "Tůdle!" vyplázla na ně jazyk jako malé dítě a někteří z nich se proměnili v prach. Přiletěla pomalu na zem, poblíž Gehenny. "Tohle je nudné," postěžovala si jako malé dítě. "Nemám čas si s tebou dlouho hrát," dodala.