login
Smazání příspěvku

Nick:
Heslo:
Jméno: *
E-mail: *
Web:
Vzkaz: *
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici dvěstě šedesát tři:

Minaříková - 16. 7. 2018 14.53 - Odpovědět X

Dobrý den,můj roční whippet trpívá občas silným kručením v břiše,někdy má ztvrdlé,bolestivé břicho,možná větry?Bolest přejde za pět až třicet minut.Na veterině nic neshledali.Nemá průjmy ani zvracení.Krmím syrovým masem.Je odčervovaný a očkovaný,bude běhat dostihy,tak mě znervózňuje tento stav.Co byste doporučili?Bakteriologický rozbor trusu? Děkuji .


Jana Zapletalová - 5. 11. 2016 19.15 - Odpovědět X

Dobrý den, jedna z kočiček mé známé prodělala parvovirózu (panleukopenii) a vzhledem k dalším komplikacím uhynula. Doma má ještě další čtyři dospělé kočičky, které jsou s velkou pravděpodobností také nakažené (trpěly nechutenstvím a některé kočičky také opakovaně zvracely). Vzorek trusu budeme pro potvrzení posílat na PCR analýzu. Chtěla jsem se zeptat jak dlouho zůstává kočička po nakažení parvovirem infekční pro ostatní kočky a jak dlouho virus přežívá v okolním prostřední. Děkuji za odpověď.


Kellnerová - 5. 11. 2016 21.05 X

napište mi na mail.
Mgr. Kellnerová


Jana Valová - 1. 8. 2016 11.21 - Odpovědět X

Dobrý den prosím chci se zeptat chci se zeptat když má kocourek vlhkou formu FIP.nezebiraji mu širokospektrá antibiotika co vtom připadě podávat.Nějaký antibiotika proti virum.nebo kortikoidy nebo nějaké injekce na zvýšeni imunity nebo i nadále použivat prášky na odvodněni děkuji.


Kellnerová - 5. 11. 2016 21.04 X

Napište mi prosím více na mail.
Mgr. Kellnerová


Klára Bartůňková - 23. 6. 2016 8.09 - Odpovědět X

Dobrý den,
máme 2 letého SBT psa a od štěněte se u něj občas objeví jednodenní akutní průjem, který nedoprovází nechutenství, apatie, ani bolestivost... krev + RTG vyšetřeny bez nálezu. Chtěla bych k Vám zaslat stolici na rozbor, ale není mi přesně jasné co mám chtít vyšetřit. Děkuji, přeji hezký den, Klára Bartůňková


Tereza Číhová - 27. 2. 2016 12.54 - Odpovědět X

Dobrý den,

mám doma sestiletou rotwajlerku, již podruhé ji byla nalezena boule na nozicce, ta první byla kvalifikovaná jako sarkom prvního stupně, tuto novou máme pouze sledovat, ale chtěla bych udělat víc, ke vhodné colostrum a aloe Vera? Pokud ano v jakých dávkách?


Aneta Šípová - 30. 11. 2015 15.02 - Odpovědět X

Dobrý den,
Obracim se na vas s prosbou o pomoc/radu.
Mám doma šest kocicek. Glorie(orientální chovná kočka)pomeranč čtyř měsíční kótě. Cicin devítiletý Kocourek s problematickou kůži(alergie na blechy)ocicko kocour pět let, mongolicka 5let a Bonifác rok a pul. Kocicky maji rýmu. S glorii jsme byli na vystave. Už před výstavou se léčila atb s psikanim. Ale pouze prskala. Chuť k jídlu mela byla bez teploty. Cca pět dni po výstavě začali všichni prskat. A glorie se hodně zhorsila. Mela nechutenství trochu kašel rýmu nemohla dýchat asi po tech dnech příznaky ustopili. Nyní ma jen trochu rýmu ale jinak je aktivní a i pije a ji. Když se glori zhorsila dostali všechny kocicky stejně léky atb doxy hexal. Nicmene asi čtvrtý den se všichni opět výrazně zhorsili. Glorinka se zleosila zbytek az na kótě to je zdravé nemá rýmu ani nepsika.
Cicin tento patek začal výrazně slíbit. Špatně dýchání a kasel(kaslal hodně) jela sem na vet. Kde dostal kortikoidy což se me moc nelíbilo ale byl na tom.hodně špatně tak SME zkusili nassdit. Nepomohlo a včera jsme jeli na pohotovost kde zůstal na infuzich. A rýma už je dle dr. I hnisava. Je dehydrovany nechce jist pit vylučovat. Byl mu udělán RTG na plicích nix nemá. Srdce OK. Pouze byl dle dr. Plynaty. Dalsi dva ocicko a mongolicka jsou Dima a nechtějí také jist ani pit. Nechteji ani na záchod. Krmíme je stříkačkou . podavame čaj a vodu s homeopatika. Gimpet pastu. Kvalitní pastiky. Maji vodnatý výtok z oči a nosu ale přestaly slinit. Loni v