login
Smazání příspěvku

Nick:
Heslo:

GPS měření mobilem

Nová appka do mobilu (Android) na měření dle GPS!
https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.vsevjednom.jedu
Jméno: *
E-mail:
Web:
Vzkaz: *
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici devětset čtyřicet :

KAMIL ADAM - 18. 5. 2019 14.21 - Odpovědět ✖️

Dostal jsem financní pomoc ve výši 100.000 € z senatorrpwalter@hotmail.com. Kontaktujte ho. Jsem si jist, že pan Peter Krajcovic vám pomuže ven.

KAMIL ADAM
ka9189062@gmail.com


Ján Rausa - 🏠 2. 8. 2018 13.04 - Odpovědět ✖️

Dobrý den,
rád bych se zeptal, zda mohu být také členem Klubu Autorů, i když jsem zatím nic nenapsal, jen výtvarné umění na látku. .?

Předem děkuji

J. Rausa, Ps: jsem už členem ČMMJ na tento Rok. Zdravím


Josef Drmota - 28. 12. 2018 18.17 ✖️

Velmi se omlouvám za prodlevu s odpovědí, která je opravdu dlouhá. Nicméně naše stránky nejsou zrovna využívány...
K Vaší otázce - ANO, samozřejmě můžete, a bez problémů. KA je klubem autorů všech zaměření, tedy i výtvarných
Zašlete prosím přihlášku na: kasina@myslivost.cz.
S pozdravem J. Drmota


Martin Tymr - 7. 6. 2018 13.34 - Odpovědět ✖️

Dobrý den...prosim vás , sháním kontakt na pana Dušana Porizku...můžu poprosit o pomoc...dekuji...Martin....


pacolt - 28. 7. 2017 13.57 - Odpovědět ✖️

prosim o email mobil na grafika oldricha tripese zajimam se heraldikou badatel pacolt


Ivana Steinbergerová - 24. 4. 2017 12.10 - Odpovědět ✖️

Dobrý den, již několik měsíců sháním knihu LOVY U VÝCHODNÍHO PRŮSMYKU, napsal Vladislav Krop a rok vydání je 1994. Může ji prosím někdo nabídnout k prodeji. Děkuji.


Josef Voborník - 3. 3. 2017 20.04 - Odpovědět ✖️

Vážené kolegyně a kolegové,
můj příspěvek se týká placení členských příspěvků ČMMJ prostřednictvím Klubu autorů. Tato možnost nám byla dána od loňského roku, tj. pro rok 2016 a další. Stal jsem se jedním ze členů, kteří ji využili. Ale nechápu jednu věc : Je-li placen členský příspěvek ČMMJ prostřednictvím OMSu, dělí se na 3 části - pojištění u Halali, část pro ústředí ČMMJ a část, která zůstává na provoz příslušného OMS. Logické by tedy bylo, aby se obdobně dělily i příspěvky placené prostřednictvím Klubu, tj. pojištění Halali, část pro ústředí a zbytek pro Klub. Jenže tomu tak není a Klubu z těchto členských příspěvků nezůstává vůbec nic. A to se mi nelíbí. Já vím, v celkovém součtu nejde o žádné velké částky, ale jde o princip. Co Vy na to ?


Jana Suchá Běhounková - 8. 4. 2016 9.29 - Odpovědět ✖️

Dobrý den,

Mám na Vás velkou prosbu. U nás v práci jsem dostala za úkol vymyslet nějakou zajímavou přednášku a mě nic jiného nenapadlo než uspořádat přednášku o myslivosti. Proto Vás všechny touto cestou žádám, kdo by měl zájem v měsíci červnu, červenci přijet ke mě do práce do Nemocnice Počátky s.r.o. A přednášet tam půl hodiny až hodinu našim pacientům, kterým je cca od 60 až 90 let o myslivosti - vzít sebou popřípadě i loveckou zbraň a nebo loveckého psa a něco málo říct k čemu se lovecká zbraň a lovecký pes používají v myslivosti a tak dále. Jakou zvěř můžeme v lese potkat a proč se v zimním období přikrmuje a tak dále.

Děkuji za případné odpovědi a nabídky.

Kontaktovat mě můžete prostřednictvím

e-mailu: behounkova.j@seznam.cz

Nebo na tel. čísle 728 289 658

S pozdravem

Předsedkyně souboru Jindřichohradečtí trubači, z.s.

a Sanitářka - Pečovatelka ve společnosti Nemocnice Počátky s.r.o.

Jana Suchá Běhounková


Jaroslav Novák - 7. 4. 2016 18.19 - Odpovědět ✖️

Pro pana Tripese : Pane Tripesi, jmenuji se Jaroslav Novák, krom jiného jsem členem Rady klubu trubačů, také troubím s Povltavskými trubači Hubertské mše, pravidelně se vídáme v Trhových Svinech. Toliko na mé představení. Proč Vám píši. Obrátil se na mě jeden student Lesnické fakulty. Dělá diplomku, kde mimo jiné hovoří o mysliveckých tradicích při lovu. Potřeboval by s Vámi něco konzultovat. Nemá na Vás kontakt, tak mě požádal o pomoc. Činím tak a prosím Vás, kdyby jste mě mohl během tothoto víkendu kontaktovat asi na mobil 724 565 780. Od pátku do neděle jsem v Podštátě na kurzu praktických trubačů. Děkuji Vám a přeji vše jen dobré. Myslivosti zdar.
Jaroslav Novák


jan Velisek - 12. 3. 2016 21.31 - Odpovědět ✖️

Pro PANA Tripese: Vážený pane Tripesi, dostal jsem k narozeninám knihu Zelená vyznání a poznání. Kniha mne velmi nadchla, přečetl jsem jí jedním dechem a musím před Vámi smeknout. Je to nádherné. Povídku Kája jsem četl několikrát a dokonce nadchla i mou 6ti letou dcerku. Jste frajer, jen tak dál. Honza V.