login
Smazání příspěvku

Nick:
Heslo:
Jméno: *
E-mail:
Web:
Vzkaz: *
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici sto šedesát osm:

Ján Rausa - http://www.akcereakce.cz 2. 8. 2018 13.04 - Odpovědět X

Dobrý den,
rád bych se zeptal, zda mohu být také členem Klubu Autorů, i když jsem zatím nic nenapsal, jen výtvarné umění na látku. .?

Předem děkuji

J. Rausa, Ps: jsem už členem ČMMJ na tento Rok. Zdravím


Martin Tymr - 7. 6. 2018 13.34 - Odpovědět X

Dobrý den...prosim vás , sháním kontakt na pana Dušana Porizku...můžu poprosit o pomoc...dekuji...Martin....


pacolt - 28. 7. 2017 13.57 - Odpovědět X

prosim o email mobil na grafika oldricha tripese zajimam se heraldikou badatel pacolt


Ivana Steinbergerová - 24. 4. 2017 12.10 - Odpovědět X

Dobrý den, již několik měsíců sháním knihu LOVY U VÝCHODNÍHO PRŮSMYKU, napsal Vladislav Krop a rok vydání je 1994. Může ji prosím někdo nabídnout k prodeji. Děkuji.


Josef Voborník - 3. 3. 2017 20.04 - Odpovědět X

Vážené kolegyně a kolegové,
můj příspěvek se týká placení členských příspěvků ČMMJ prostřednictvím Klubu autorů. Tato možnost nám byla dána od loňského roku, tj. pro rok 2016 a další. Stal jsem se jedním ze členů, kteří ji využili. Ale nechápu jednu věc : Je-li placen členský příspěvek ČMMJ prostřednictvím OMSu, dělí se na 3 části - pojištění u Halali, část pro ústředí ČMMJ a část, která zůstává na provoz příslušného OMS. Logické by tedy bylo, aby se obdobně dělily i příspěvky placené prostřednictvím Klubu, tj. pojištění Halali, část pro ústředí a zbytek pro Klub. Jenže tomu tak není a Klubu z těchto členských příspěvků nezůstává vůbec nic. A to se mi nelíbí. Já vím, v celkovém součtu nejde o žádné velké částky, ale jde o princip. Co Vy na to ?


Jana Suchá Běhounková - 8. 4. 2016 9.29 - Odpovědět X

Dobrý den,

Mám na Vás velkou prosbu. U nás v práci jsem dostala za úkol vymyslet nějakou zajímavou přednášku a mě nic jiného nenapadlo než uspořádat přednášku o myslivosti. Proto Vás všechny touto cestou žádám, kdo by měl zájem v měsíci červnu, červenci přijet ke mě do práce do Nemocnice Počátky s.r.o. A přednášet tam půl hodiny až hodinu našim pacientům, kterým je cca od 60 až 90 let o myslivosti - vzít sebou popřípadě i loveckou zbraň a nebo loveckého psa a něco málo říct k čemu se lovecká zbraň a lovecký pes používají v myslivosti a tak dále. Jakou zvěř můžeme v lese potkat a proč se v zimním období přikrmuje a tak dále.

Děkuji za případné odpovědi a nabídky.

Kontaktovat mě můžete prostřednictvím

e-mailu: behounkova.j@seznam.cz

Nebo na tel. čísle 728 289 658

S pozdravem

Předsedkyně souboru Jindřichohradečtí trubači, z.s.

a Sanitářka - Pečovatelka ve společnosti Nemocnice Počátky s.r.o.

Jana Suchá Běhounková


Jaroslav Novák - 7. 4. 2016 18.19 - Odpovědět X

Pro pana Tripese : Pane Tripesi, jmenuji se Jaroslav Novák, krom jiného jsem členem Rady klubu trubačů, také troubím s Povltavskými trubači Hubertské mše, pravidelně se vídáme v Trhových Svinech. Toliko na mé představení. Proč Vám píši. Obrátil se na mě jeden student Lesnické fakulty. Dělá diplomku, kde mimo jiné hovoří o mysliveckých tradicích při lovu. Potřeboval by s Vámi něco konzultovat. Nemá na Vás kontakt, tak mě požádal o pomoc. Činím tak a prosím Vás, kdyby jste mě mohl během tothoto víkendu kontaktovat asi na mobil 724 565 780. Od pátku do neděle jsem v Podštátě na kurzu praktických trubačů. Děkuji Vám a přeji vše jen dobré. Myslivosti zdar.
Jaroslav Novák


jan Velisek - 12. 3. 2016 21.31 - Odpovědět X

Pro PANA Tripese: Vážený pane Tripesi, dostal jsem k narozeninám knihu Zelená vyznání a poznání. Kniha mne velmi nadchla, přečetl jsem jí jedním dechem a musím před Vámi smeknout. Je to nádherné. Povídku Kája jsem četl několikrát a dokonce nadchla i mou 6ti letou dcerku. Jste frajer, jen tak dál. Honza V.


Ing Ivo Beránek - 14. 1. 2016 10.53 - Odpovědět X

pro Ing Leo Valu
Leoši, konečně jsem se dopátral možného spojení na tebe. Rád bych Tě opět viděl nebo alespoň slyšel. Doufám, že stále střílíš. Tak bych Tě mohl letos pozvat na kachny k nám do revíru. Tel: 60284870. ahoj Ivoš


Petr Hacha - 17. 3. 2015 19.20 - Odpovědět X

Ahoj Petre
Stale stejne kresby jako za mladi v lesnicke skole v Trebnicich jen tak dal hochu je to bomba hodne uspechu a zdravi preje Petr Hacha s rodinou