Smazání příspěvku

Nick:
Heslo:
Jméno: *
Vzkaz: *
*1* *2* *3* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *10* *11* *12* *13* *14* *15* *16* *17*
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici třista sedmdesát pět:hercik - 3. 3. 2015 13.55 - Odpovědět X

Dobrý den, Váš zájem nás velmi těší. Dle naší mailové domluvy počítáme s termínem od 11. do 15. května.


Jiří Pospíšil - 9. 2. 2015 22.41 - Odpovědět X

Dobrý den, na základní škole ve Velimi se předcházející terénní cvičení setkala s velmi pozitivním ohlasem. Je možné uskutečnit ještě terénní cvičení pro menší skupinu v jarních měsících? Pozdrav z Velimi zasílá Jiří Pospíšil.


Miloš Čapek - 3. 9. 2014 13.53 - Odpovědět X

Ahoj,

tak na ZŠ v Loučeni se to setkalo se velmi příznivým ohlasem. Proto se tomu nebudeme bránit a do konce roku určitě přijedeme.

Žádám o zaslání harmonogramu a o finanční zátěž akcí, na které se dá jít. Musím udělat pro odhadovaný rozpočet pro školu a rodiče a navrhnout denní plán.

S pozdravem a přáním krásného dne
¨
Miloš Čapek


Jan Kyška - 27. 11. 2013 19.40 - Odpovědět X

Dobrý den,

moc děkuji za zaslané materiály.

Pokud by se Vám setkání v Liberci hodilo, bylo by to skvělé. Mám to z Železného Brodu kousek, takže není problém. Stačí upřesnit čas a místo a dostavím se.

Budu se těšit na setkání.
Pozdrav vyřídím.

S pozdravem,
Jan Kyška


Jan Kyška - 9. 11. 2013 11.29 - Odpovědět X

Dobrý den,
jsem studentem Technické univerzity v Liberci, oboru učitelství, a píši diplomovou práci na téma "Terénní výuka ve výuce zeměpisu na 2. stupni ZŠ".
Váš web mě velmi zaujal a chtěl bych se zeptat, zda by bylo možné od Vás získat nějaké materiály pro mou práci - např. pro realizaci příkladových hodin v terénu. Blíže bych specifikoval přes e-mail (h.kyska@seznam.cz).
Děkuji předem za odpověď,
Jan Kyška


hercik - 14. 11. 2013 19.31 X

Vážený pane kolego,
velmi mě těší Váš zájem o terénní výuku. Co se týká vydaných prací k problematice terénní výuky (obecně či praktické příklady), doporučuji především práce kolegy Hofmanna (MU) a kolegyně Řezníčkové (UK). Odkazy na zahraniční zkušenosti naleznete mimo jiné na našich stránkách. Postupně zde budou také přibývat výukové a metodické materiály k terénní výuce (některé již vytvořené Vám zasílám v příloze emailu). V průběhu 1. pololetí 2014 by měla vzniknout zcela nová odborná publikace věnující se terénní výuce geografie. Velice rád Vám ji potom zašlu.
Pokud byste měl zájem se problematikou terénní výuky ještě hlouběji zabývat, mohu Vám nabídnout spolupráci při řešení našeho projektu. V případě zájmu mě můžete kontaktovat prostřednictvím fóra. Oblast Liberecka nemáme zatím pokrytou, takže budeme velmi rádi.

S pozdravem, Jan Hercik


Jan Kyška - 17. 11. 2013 21.07 X

Dobrý den,
děkuji za odpověď a užitečné informace. Na uvedený email mi ale zatím bohužel nic nepřišlo.
V čem by případná spolupráce na Vašem projektu spočívala? Součástí mé diplomové práce by mělo být vytvoření dotazníku pro učitele zeměpisu - pokud by to pro vás mělo nějaké využití, můžeme to dále prodiskutovat.
Chtěl bych také realizovat a pozorovaz dvě hodiny zeměpisu, jednu v terénu a jednu "tradiční" ve třídě, a poté je porovnat. Kdyby bylo možné s Vámi na této části nějak spolupracovat, bylo by to skvělé.

Děkuji,
s pozdravem,
Jan Kyška (h.kyska@seznam.cz)


hercik - 19. 11. 2013 9.34 X

Dobrý den,
slíbené dokumenty máte v mailu. Srovnání tématu vyučovaného klasicky a v terénu je velmi zajímavé. Rád bych si o tom s Vámi popovídal.
Do Olomouce to máte asi trochu daleko. Navrhuji, že bychom se mohli sejít v Liberci nebo někde blíže Vašemu bydlišti. Předběžně bych to viděl na sobotu 30. listopadu. Tady bychom mohli vyřešit i Vaši případnou participaci na projektu.
Pozdravujte pana doktora Vávru.

S pozdravem, Jan Hercik


simacek - 19. 9. 2013 13.11 - Odpovědět X

Nikolo, omlouvám se, ale omylem jsem smazal tvůj příspěvek, nicméně za odměnu ti aspoň odpovím na tvůj dotaz. Odpověď je "Gazdík" - snad mi lektor odpustí, že zde takto prozrazuji jeho osobní údaj.


Karel Hornblauer - 13. 4. 2013 19.39 - Odpovědět X

Vážení,
aktivity Vašeho projektu mě zaujaly. Mohli byste mi zaslat nějaké vzorové pracovní listy (hornblauer.k@seznam.cz).
Děkuji
Hornblauer


hercik - 13. 4. 2013 21.02 X

Vážený pane Hornblauere,
velmi nás potěšil Váš zájem o náš projekt. Na uvedenou emailovou adresu v brzké době zašlu vybrané vzorové pracovní listy, ale prosím Vás ještě o stručné info o škole, na které byste případně chtěli realizovat terénní výuku. Je to jednak kvůli našemu přehledu a také kvůli výběru pracovních listů, které Vám zašlu. Ne všechny se totiž hodí do každého prostředí, případně pro každého žáka.
V případě jakýchkoliv dotazů mne, prosím, neváhejte kontaktovat.
S pozdravem
Jan Hercik


admin - 23. 1. 2013 23.44 - Odpovědět X

Vítejte na diskuzním fóru našeho projektu!
Fórum je otevřeno pro všechny zájemce, kteří mají zájem diskutovat o krásách i úskalích terénní výuky či případně pro ty, kteří by chtěli klást dotazy na členy projektového týmu...
Ve smyslu svobody projevu sem můžete napsat cokoliv, avšak prosím všechny účastníky fóra, aby zachovávali elementární slušné chování a vyjadřovali se v duchu dobrých mravů - v opačném případě budou vaše příspěvky mazány!