Smazání příspěvku

Nick:
Heslo:
Jméno: *
E-mail:
Vzkaz: *
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici sedmset šedesát :

Frank Vejr - 7. 9. 2018 7.31 - Odpovědět X

Pobyt v penzionu Dům slunce v Nové Huti byl jeden z těch nejlepších co jezdím na Šumavu, nejen pro příjemné prostředí a vybavení, ale i proto že paní Renata Roth, majitelka, je nejen pohostinná, ale jako velká patriotka Šumavy znalá té celé historie regionu, neb téměř sousedila s Králem Šumavy.


Ilona Podolyan - 22. 7. 2018 21.27 - Odpovědět X

Měli jsme jen nejlepší zážitky v těchto pohodlných a velmi pečlivě a vkusně vybavených apartmánech. Jejich majitelka, pí Rothová, se velmi ráda věnuje svým hostům: vřele Vás uvítá, poradí Vám se všem a stále Vám bude nápomocná. Je to jedna z našich nejlepších vzpomínek na odpočinek v České republice.


Petra Křivohlavá - 21. 7. 2018 22.39 - Odpovědět X

Děkujeme za nádhernou dovolenou, kterou jsme strávili v krásném místě Šumavy. Božský klid a ta nej, nej, paní majitelka paní Rothová, která nám každé ráno nosila čerstvé pečivo a koblížky a poradila i suprové výlety. Zasíláme pozdrav pejskovi, už teď je nám smutno. PS: med udělal ohromnou radost ♥ Děkujeme ještě jednou velice za vše a rádi se k Vám vrátíme. Zdravíme z Vysočiny :)


Markéta Korbová - 5. 6. 2018 7.23 - Odpovědět X

Touto cestou bych ještě jednou chtěla velice poděkovat paní Rothové, za nádherné čtyři dny, strávené v jejich penzionu. Ač jsme Šumavu sjeli křížem, krážem a pobývali v různých penzionech, Dům slunce je bezkonkurenčně nejlepší. Nejde jen o samotné vybavení penzionu, ale hlavně o přístup paní Rothové. Tak milého, pohodového a vstřícného člověka jsem již dlouho nepotkala. Velice rádi se vrátíme :-) Můžu jen doporučit !


Mgr.František Fliegel - 19. 3. 2018 12.17 - Odpovědět X

Super, super, super. Děkujeme paní Rothové za velmi milé přijetí, úsměv a pohodu. Rádi se vrátíme. Doporučuji. Pozdrav i pejskovi.


Petra Švarcová - 5. 2. 2018 11.50 - Odpovědět X

Děkujeme za krásnou dovolenou a děkujeme paní Rothové za všechny informace, milou atmosféru a čerstvé pečivo každé ráno. Výborné lyžování, běžky, výlety. Určitě doporučuji.


Vránovi - 28. 12. 2017 22.30 - Odpovědět X

Děkujeme za nádherné vánoční svátky. Luxusní ubytovaní, milá, vstřícná, usměvavá majitelka, sníh + sluníčko, volné sjezdovky - co víc si přát. Vřele doporučujeme a brzy se sem vrátíme. :-)


Krupičkovi - 8. 9. 2017 19.54 - Odpovědět X

Děkujeme za příjemně prožitou dovolenou. Klid a pohoda, skvělá hostitelka. Byli jsme zde již podruhé a jsme naprosto spokojeni.


Jaškovi - 3. 9. 2017 19.34 - Odpovědět X

Strávili jsme v domě slunce moc příjemnou dovolenou s dětmi. Moc milá paní majitelka,která nám jezdila pro křupavé rohlíčky a koblížky. Moc rádi k Vám na Šumavu opět někdy přijedem, je tam krásně.


Hana Levaiová - 1. 9. 2017 18.20 - Odpovědět X

Krásný penzion,čistý,krásná zahrada k posezení,grilování,dětičky si taky užily..mooc milá paní majitelka ..strávili jsme tady už druhou týdenní dovolenou a maximálně spokojeni..