Smazání příspěvku

Nick:
Heslo:
Jméno: *
E-mail:
Web:
Vzkaz: *
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici šedesát šest:

Marcela - 3. 1. 2017 16.27 - Odpovědět X

Dneska slaví, první narozeniny vrh G přeji jim krásný dlouhý život,aby dělali radost.Především poděkování paní Polákoví za úžasné kočičky jsou to naše zlatíčka.


Jaroslav Cafourek - 5. 5. 2016 20.26 - Odpovědět X

Dobrý den všem, rád bych se podělil o skvělou zkušenost s p. Polákovou a jejím nevšedním přístupem k čtyřnohým přátelům a i k lidem, kteří ji osloví s potřebou domácího mazlíka. Měl jsem pocit, že mě kočičí svět jakožto " hlavu rodiny" , tak nevtáhne, ale stalo se a musím uznat, že výběr chovatelské stanice a seznámení s rodinou paní Polákové, byla velmi šťastná náhoda a souhra okolností a velmi se vyplatilo počkat si a i nechat si poradit s výběrem kočičky. Jsme teď přátelé jednoho úžasného kotěte a moc si to celé užíváme. Kočička je skvěle socializovaná, vychovaná a řekl bych i velmi pohodová. Přechod do nové rodiny po radách paní chovatelky zvládla skvěle a my jsme moc rádi za vše. Glamour Queen je výborná slečna se skvělou povahou a zažíváme s ní spousty usměvných chvil. Moc děkujeme a jenom pro ostatní - jedině mohu doporučit, protože servis od paní Polákové a její rodiny je velmi profesionální a kočičky jsou skvěle vychované a vymazlené.
Přeji hodně chovatelských úspěchů a radostí.
Zdravím a děkuji.
Jaroslav Cafourek


Navrátilovi - 1. 3. 2016 19.30 - Odpovědět X

Zdravíme všechny svoje sourozence :-) Nezapomeňte Céčka - dnes slavíme své 3 narozeniny!!!! Všem tedy zdravíčko, štěstíčko a pohodu!!!!! A dělejte svým páníčkům a paničkám pořád jenom radost - jako je to u nás !!!!
Všem tedy jen to nej!nej!nej! A tobě Alžbětko - díky!díky!díky! Zdraví kluci z Blížejova :-)


Horkoličovi - 14. 11. 2015 20.14 - Odpovědět X

Dobrý den , víme , že to bude znít jako kolovrátek , ale musíme se také připojit s poděkováním a pochvalou rodiny , která nám připravila na život našeho ruského chlapečka.Hirohita máme doma teprve první den , ale už po první návštěvě u paní Alžběty nám bylo jasné , že si nemohl vybrat lepší prostředí pro první nejdůležitější dny svého života.Paní chovatelka nás pravidelně informovala a posílala nám fotky a videa.Dokonce nám kocourka sama dovezla až k nám na Šumavu. Přejeme všem sourozencům našeho loupežníka krásný a spokojený život. Zároveň moc děkujeme celé rodině za krásný přístup ke všem zvířatům i lidem.


Meszárošovi - 20. 7. 2015 13.59 - Odpovědět X

Dobrý den, ještě touto cestou Vám, Bětko (a celá rodino), musím poděkovat za úžasnou péči, výchovu a vymazlení naší milované Miušky. Už je u nás více než měsíc a rozdává samou radost. Krásně zapadla do naší rodiny, adaptace proběhla na jedničku.
Původně to byla oboustranná láska na první pohled naší dcerky a Miušky, teď už si nedokážeme představit bez ní být ani já s manželem...ochočila si nás všechny dokonale :-) a jak moc si jí užívaly babičky, když se chodily starat v době naší dovolené, ani nemluvím :-)
Při výběru naší první kočičky jsme dali na instinkt a příjemnou komunikaci už od prvního telefonátu. Oceňuji všechny rady, doporučení a trpělivost, spostu věcí pro Miušku, které jsme si při jejím odchodu odnesli... ale hlavní je pro nás to, co denně vidíme - spokojenou zdravou a mazlivou kočičku, na které je vidět péče a láska, kterou od narození dostávala.
Všem, kteří uvažují o pořízení kočičky, mohu chovnou stanici British Edition jen a jen doporučit.

Děkujeme!!! Meszárošovi


Navrátilovi - 28. 2. 2015 22.39 - Odpovědět X

Rok utekl jako voda a všechna zlatíčka z vrhu C mají zítra své již druhé narozeniny :-) Všem tedy přejeme hodně zdravíčka! Ale hlavně pěkný a spokojený kočičí život !!! Alžbětko tobě tímto opět velké díky za naše dvě štěstíčka :-)
Všem mnoho pozdravů z Blížejova


Jakub a Lucie - 23. 2. 2015 14.07 - Odpovědět X

Rád bych se s vámi všemi podělil o zkušenosti z Chs British Edition a paní chovatelkou. Nebudu se zde rozepisovat o kvalitách rodokmenů a pokrevních linií to si dokáže každý dohledat sám, pokusím se spíše popsat jak působí chs na zájemce o koťátko.Jelikož jsme majitelé tří papírových psů máme celkem bohaté zkušenosti s chováním různých chs a jejich přístupu k majitelům jejich odchovů, nejedná se sice o chs koček ale myslím si že v principu je jedno zda někdo chová psi nebo kočky, vždy by chov měl mít nějaká pravidla a měl by nějak vypadat.
A teď již přímo k chs British Edition,neváhám napsat že takto by měl vypadat chov a služby které chs nabízí a jak k budoucím majitelům svých odchovů přistupuje a jaký servis a s jakou vstřícností jedná.
Již od prvního telefonátu byla paní Poláková velmi milá a ve všem velmi vstřícná, zodpověděla XY mojich, asi kolikrát dost hloupých dotazů a všetečných otázek. Proběhlo osobní setkání, seznámení se s koťátky kdy během naší návštěvy nám byly automaticky sděleny veškeré informace o vrhu, předcích koťátek, zdravotním stavu, všech zdravotních vyšetření rodičů (kde dle mého názoru je vyšetření velmi důkladné a je nad rámec "nutného minima"), také nám bylo velmi podrobně sděleno jakou povahu mají jednotlivá koťátka a tedy s čím se dá do budoucna u kočičky počítat, např. zda bude kontaktní, klidná, či naopak aktivní, což si myslím že je velmi důležité při výběru toho správného parťáka tak aby splňoval očekávání budoucího majitele.


Jakub a Lucie - 23. 2. 2015 14.07 - Odpovědět X

Kočičku jsme si vybrali a zarezervovali, po celou dobu než jsme si kočičku jeli vyzvednou s námi byla chovatelka v pravidelném kontaktu a informovala nás o očkování, čipování a vůbec všem, jak se koťátkům daří atd. proběhli další dvě osobní návštěvy za naší budoucí kočičkou.
Když nastal čas kočičku jsme si odvezli, kompletně zdravotně vyšetřenou, ostříhané drápky, vyčištěná ouška, očipovanou, odčervenou, oočkovanou. ke kočičce jsme dostali kompletně vše, opět musím podotknout že nad rámec "nutného minima" , europas,kupní smlouva, faktura, záznamy o provedených vyšetření, "návod" jak na kočičku, startovací balíček (více než velkorysý ), dokumenty k čipu atd atd.Kočička byla plně socializovaná, vymazlená, kontaktní, čistotná, prostě vyrovnaný jedinec s povahou kterou jsme očekávali a kvůli které jsme si zrovna tu konkrétní kočičku vybrali.Pokud to mám srhnout do jedné věty, pak mohu chs BRITISH EDITION z vlastní zkušenosti jen a jen DOPORUČIT.Jak lidský tak chovatelský přístup od A až do Z naprosto v pořádku, na jedničku!!!! Všem potenciálním zájemcům o kočičku s klidným svědomím říkám : ANO s chovnou stanicí BRITISH EDITION rozhodně neuděláte chybu, nešlápnete vedle a budete maximálně spokojení.P.S.: je možné že jsem nějaké plusy opomněl jelikož byl servis tak kompletní a obsáhlý že je možné že jsem něco vynechal:))))))


Casie - 18. 1. 2015 1.47 - Odpovědět X

Dobrý den, otázky spíše technického rázu :) sháním podobnou ohrádku pro koťata jakou máte na fotce. Nemohu nikde takovou hezkou sehnat, protože všude mají spíše klece což mi přijde hrozné. Nějaký odkaz či typ kde bych mohla takovou koupit? Díky moc Casie


Alžběta - 18. 1. 2015 12.57 X

Dobrý den, ohrádka byla vyrobena na zakázku. V tomto typu nelze sehnat v obchodě nebo eshopech, je to dle mého návrhu a na míru do naší domácnosti od truhláře. Pro více informací, pokud máte zájem mne kontaktujte prosím telefonicky. Děkuji Alžběta Poláková Šmídová