Smazání příspěvku

Nick:
Heslo:

Vítam vás v mojej NOVEJ knihe a ďakujem za vaše príspevky - na nevhodné nereagujem a mažem ...Jméno: *
E-mail:
Web:
Vzkaz: *
*1* *2* *3* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *10* *11* *12* *13* *14* *15* *16* *17*
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici šedesát pět:

Hanka - 21. 6. 2017 9.22 - Odpovědět X

Ahoj Vierko, jdu Tě pozdravit dnes, kdy je první letní den. Přeji Ti krásné léto a k tomu kupu zdraví a dobré pohody. H.


Evina - 11. 6. 2017 11.52 - Odpovědět X

Ano rozumím,ale až po vložení-omlouvám se
Eva


Evina - http://seniorka-deti.wz.cz/ 11. 6. 2017 11.51 - Odpovědět X

Už se stydím


Evina - http://seniorka-deti.wz.cz/ 11. 6. 2017 11.50 - Odpovědět X

[img]https://i.nahraj.to/f/1Kfp.jpg[/img]


Evina - http://seniorka-deti.wz.cz/ 2. 6. 2017 14.58 - Odpovědět X

Vierko,zdravím


LATRYNA - 5. 6. 2017 5.44 X

Milá Evina, ďakujem za milé obrázky, moja NK je však určená pre komentáre - obrázkovú NK zatiaľ zakladať nemienim. Zdravím a prajem len pohodové dni!


Hanka - 2. 6. 2017 5.50 - Odpovědět X

Ahoj, Vierko, zdravím Tě tentokrát už v červnu, to nám to uteklo. Máme tu letní dny, aspoň podle teplot a doufám, že už zdraví je lepší a dopřeje Ti pobyt venku.
Četla jsem článek o obrech, o kyklopských stavbách jsem slyšela, ale jinak o tom moc nevím. Spíš bych řekla, jestli ten člověk vyššího vzrůstu byl výjimkou, proto se mu říkalo obr, nebo to byla určitá oblast, kde žili, řekněme jako určitý lidský druh. A pokud je někde nalezena jen jedna kostra, je otázkou, jestli se ten výzkum pohne dál. Ti nadměrně vysocí jedinci, jak jsou občas uváděni, většinou trpěli nějakým zdravotním problémem, mohlo jít o růstový hormon a podobné okolnosti s růstem spojené. Možná nějaké nové vědecké metody by tyto nálezy aspoň trochu poodhalily.
Měj se hezky, přeji Ti příjemný víkend. H.


LATRYNA - 5. 6. 2017 5.40 X

Ahojky Hanička, ono nám to riadne ubehlo! Nedávno som sa nevedela dočkať kedy príde jar - zimy bolo viac ako dosť, teraz sa už potím v horúčavách. Tie tiež teda nemusím. Ale posedím si na dvore v chládku na čerstvom vzduchu a hneď je človeku lepšie. Čo sa týka obrov, tak ja verím že takýto ľudia kedysi existovali. Je o nich dosť dôkazov. Škoda len, že sa fakty sú spochybňované. Ale pravda ostane pravdou i keď ju potláčajú ... Pá moja, maj sa a užívaj slniečka!


Otavínka - http://otavinka.blog.cz 31. 5. 2017 16.53 - Odpovědět X

Milá Vierka, ještě navazuji na můj komentář, kde jsem se zmiňovala o moravském obrovi. Byl to Josef Drásal - hanácký obr (1841-1886), který měřil 240 cm a vážil 186 kg.


LATRYNA - 5. 6. 2017 5.34 X

Hanka, pozrela som na nete a našla som o Drásalovi dosť popísaného. Píšu ale že zrejme u neho došlo k vývojovej chybe. Kto vie ... Ale že bol obor, to je jasné. Ďakujem za info Hani, maj sa pekne a hlavne zdravo!


Evina - http://seniorka-deti.wz.cz/ 30. 5. 2017 9.27 - Odpovědět X

Vierko,zdravím a posílám pozdrav z Kroměříže
Začínám procházet všechny Tvé články


Otavínka - http://otavinka.blog.cz 29. 5. 2017 9.46 - Odpovědět X

Milá Vierka, jak sis užívala měsíc, kdy kvete šeřík? Moc jsem na Tebe vzpomínala. Jinak obři určitě žili. I na Moravě, kde pobýval obr Drásal. Mému synovi taky říkají "hodný obr", protože v rockové kapele jsou ostatní hudebníci asi ve velikosti 170 cm a on ma 2 metry. Hezký den!


LATRYNA - 5. 6. 2017 5.31 X

Máj bol pre mňa ako každý iný mesiac, orgován mi zakvitol ale potom aj odkvitol. O Drásalovi som nepočula, škoda. Zaradila by som ho do svojho článku. Dík Hani za info!


Hanka - 18. 5. 2017 8.52 - Odpovědět X

Ahoj Vierko, zdravím Tě, snad tam máte tak hezké počasí, možná i lepší, než máme tady. Snad si užíváš i zahrady a jsi obstojně zdravá.
Přečetla jsem si článek o paní Ireně Sendler, dokonce 2x, už podle jména jsem tipovala, že je to Polka. V každém případě to byla hrdinka, se kterou se ani mnohé "celebrity" nemohou rovnat. Byla člověkem s velkým Č.
Měj pěkné májové dny. Ahoj H.


LATRYNA - 19. 5. 2017 6.08 X

Hanička, ahojky! Počasie máme pekné, teplé a slnečné, akurát nám tu fúka občas vietor. Ja som v relatívnej pohode, len to nesmiem preháňať s dlhšou chôdzou. Potom je zle...
Irena Sendler ma ozaj zaujala, netušila som že taká žena v tej hroznej dobe vôbec existovala. Ale viem že jej podobných bolo viac. Len aby sa to zlo nevrátilo! Doba je teraz ozaj zlá ...
Maj sa moja len dobre a užívaj si pekného počasia! Pá, ahojky!


Evina - 16. 5. 2017 10.51 - Odpovědět X


Evina - http://seniorka-deti.wz.cz/ 16. 5. 2017 10.50 - Odpovědět X

přeji krásný den celé rodině
[img]https://i.nahraj.to/f/1Jan.jpg[/img]


Hanka - 5. 5. 2017 8.49 - Odpovědět X

Zdravím Tě, Vierko a přeji Ti pěkný víkend.
Pověst o Omarovej studni je pěkná, možná to i znám. Jak uvádíš Trenčín a hrad, tak tam jsem byla kdysi jako studentka. Pamatuji si ten známý nápis na trenčínské skále, z doby, kdy tam pobývala římská legie. Mám pocit, že tam byla restaurace Laugaritio, podle toho římského názvu. Určitě je to hodně zajímavé místo.
Měj se moc fajn, H.


LATRYNA - 8. 5. 2017 5.48 X

Hanička, tú povesť som čítala už ako malá a slovenskú inscenáciu som videla viac krát. Príbehy v povestiach bývajú pútavé a zaujímavé, akurát skutočnosť býva niekedy ceľkom iná. Reštaurácia Laugaricio stále existuje, dokonca sa tak nazýva aj obchodné centrum v Trenčíne, takže si to pamätáš dobre!
Prajem Ti krásny máj-lásky čas a samé pohodové dni! Maj sa pekne.


Hanka - 30. 4. 2017 11.37 - Odpovědět X

Ahoj, Vierko, jak beru Tvé články po pořádku, dneska jsem četla o Černobylu, oba články, i ten starší. Je to hrůza, katastrofy tohoto rozsahu by se neměly stávat. Bohužel, kolikrát se ukáže lidský faktor a nějaké zanedbání. Běžný člověk proti tomu není schopen nic udělat. Ale stejně si myslím, že podobných havárií, možná menšího rozsahu než Černobyl, bylo víc, napadá mě Fukušima. Kolikrát se o tom ani nepsalo nebo to prostě nezveřejnili. Ale myslím si, že i takové téma patří na blog.
Přeji Ti pěkný máj prožitý ve zdraví a pohodě.


LATRYNA - 8. 5. 2017 5.38 X

Ahojky Hani, bohužiaľ pri rôznych takýchto nešťastiach býva na vine ľudský faktor. Príroda má svoju vinu iba v mizivom zastúpení. Život je už taký, čo človek postaví, za to je aj zodpovedný ako k sebe, tak aj k prírode...


Evina - http://seniorka-deti.wz.cz/ 28. 4. 2017 18.12 - Odpovědět X

Tak se mi to opět nepovedlo Mrzí mně to


Evina - http://seniorka-deti.wz.cz/ 28. 4. 2017 18.11 - Odpovědět X

Přeji krásný víkend
[img]https://i.nahraj.to/f/1IqI.jpg[/img]


Otavínka - http://otavinka.blog.cz 27. 4. 2017 9.02 - Odpovědět X

Milá Vierka, napsala jsi moc pěkný článek. Včera byl taky Mezinárodní den vzpomínek na Černobyl. Následkem této katastrofy a utajování zemřely moje dvě mladé kolegyně, které byly t.č. na mateřské dovolené a pobývaly hodně venku.[img][url=null]BiuImg URL[/url] [/img]


LATRYNA - 28. 4. 2017 5.11 X

Milá Hanička, o tomto medzinárodnom dni viem a preto vznikol aj môj článok. Je to hrozná katastrofa, bohužiaľ je ich na svete viac a o mnohých ani nevieme ...


Hanka - 24. 4. 2017 18.39 - Odpovědět X

Ahoj, Vierko, ten článek Čínský múr na Slovensku je moc zajímavý. Netušila jsem, že něco takového tam je. Hned mě napadlo, že to postavili proti nájezdům nějakých nepřátelských kmenů. Ale to spečení je zajímavé, ovšem sopečná činnost tehdy být mohla. No ale to není všechno. V závěru připomínáš, že je třeba se projít Žemberovským lesem ... Kdysi jsem se setkala s jednou paní doktorkou, jejíž příjmení bylo Žemberyová. Je možné, že její předkové byli někde z této oblasti. Myslím, že pocházeli ze Slovenska.
V těch textech jsou místa, která si člověk připomene, ale i názvy neznámé.
Měj se pěkně a úspěšný týden Ti přeji. H.


LATRYNA - 28. 4. 2017 5.09 X

Hani, tiež som o mnohom netušila (ani ešte netuším) ale sú to zaujímavé fakty s ešte zaujímavejšou históriou. Ak by som bola zdravá, tak tie miesta určite navštívim, keďže ma tajomno a záhady zaujímajú a priťahujú. Takže sa osobne zaujímam len o záhady v našom dome - občas mi totiž niečo kamsi zmizne a viac to nenájdem. Alebo po riadne dlhej dobe! Haha! Maj sa a uži si pekné dni!


Hanka - 21. 4. 2017 10.00 - Odpovědět X

Ahoj, Vierko, je fajn, že sleduješ takové zajímavé pořady. Příběhů a tajemství je mnoho. Dnes jsem si přečetla tvůj článek o vrchu Molpír. Ten název neznám, takže jsem se i poučila. Popis hradiště a odhalené skutečnosti dost připomíná jedno slovanské hradiště tady u nás, které jsem navštívila. Dokonce i tvar území dost připomíná Molpír, jedna část, ta hlavní, je archeology označována také jako akropole. Zvláštní je ale ta možnost ozáření a vliv na lidské zdraví.
Měj se, Vierko, moc fajn, přeji Ti pěkný víkend. H.


LATRYNA - 28. 4. 2017 5.04 X

Hani ahojky! Ja vlastne v TV iné ani nesledujem, zaujímam sa hlavne o dokumentárne programy. Občas pozriem nejakú tú súťaž či zábavný program na našich staniciach a to je asi všetko. Kriminálky ma už dávno nebavia a romantiky mám v živote viac ako dosť (haha), takže ju nesledujem. Takže tak. Ahojky a maj tiež pohodový víkend!


Kitty a hospodář - http://diviznacka.blog.cz 17. 4. 2017 14.37 - Odpovědět X

Milá Vierko a rodino, posíláme vám přání ke svátku jara a přejeme co nejvíc zdraví a pěkné další dni

login