login
Smazání příspěvku

Nick:
Heslo:

NÁVŠTĚVNÍ KNIHAJméno: *
E-mail:
Web:
Vzkaz: *
😁 😂 😃 😅 😆 😉 😊 😋 😌 😍 😏 😒 😓 😔 😖 😘 😚 😜 🥳 🦠
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici třista sedmdesát :

kaplicka-hostice.unas.cz - 3. 1. 2012 9.22 - Odpovědět ✖️

Jen vše krásné,sílu,zdraví,požehnání od Pána Boha,ochranu a doprovod andělů já chci vám dnes přát,by každý každého měl stále rád.Atˇvaše šlépěje každého potěší a zahřeje,atˇmíří tam,kde krásně je.A tento dobrem naplněný bank,by se k vám vrátil joko bumerank.Požehnaný celý nový rok všem lidem přeje společenství modlitby sv.růžence z Hostic.-Marie Kubíčková
Vaše stránky se mi líbí, také mne zaujala vánoční doba.Je to milé zachovávat tradici výzdoby až do hromnic.U nás se výzdoba odstraní s koncem vánoční boby,ale já v kapličce ji také prodlužuji.Méte hezký betlém, jen škoda, že mi nejde fotka přiblížit.


Romana - 24. 6. 2011 11.27 - Odpovědět ✖️

Dobrý den, dovolte mi popřát Vám k dnešním jmeninám hodně Boží lásky a požehnání. Musím Vám také napsat, že Janička se 5.6.2011 poprvé ve svém životě potkala s Boží láskou i vnitřně . měla své první svaté přijímání. Děkuji i Vám, který jste stál na počátku její cesty. Mějte se moc pěkně a ať Vás na Vaší cestě provází Boží a Panny Marie ochrana.


Miroslav Žák, MVDr. - 22. 12. 2010 14.27 - Odpovědět ✖️

Milý Otče Jane, s hlubokou vděčností a s radostí v srdci rádi vzpomínáme na Vámi vždy obětavou, za každých okolností Boha oslavující, vpravdě par excellence službu Kristovy lásky ve farnostech Kestřany a naposled v Mirovicích . Myslím že za všechny, s nimiž se potkávám smím v modlitbě vzdát : veliké Bohu díky za Vás a ovoce Vaší služby !!
Z celého srdce Vám přejeme požehnané a radostné prožití svátků Příchodu Boží všeuzdravující Lásky, našeho Spasitele Ježíše Krista a do Nového roku 2011 pak především dar stálého pevného zdraví a mnoho milostí a Boží přízně po celý čas ve všem Vašem konání. Za všechny s nimiž se potkávám v Mirovicích nebo v Kestřanech na Vás mysících a za celou mojí rodinu a rodiče Miroslav Žák


P. Jan Špaček - 🏠 23. 12. 2010 11.15 ✖️

Vážený pane doktore,
velice Vám děkuji za krásné přání k vánočním svátkům i za Vaše milé hodnocení mé duchovní služby v Kestřanech a v Mirovicích. Snažil jsem se vždy šířit kolem sebe Kristovu lásku, pokoj a dobro. Jsem rád, že zůstáváte v milých vzpomínkách na mne. Dovolte i mně popřát Vám i celé Vaší rodině požehnané a milostiplné vánoční svátky a mnoho Boží milosti a ochrany Panny Marie do Nového roku 2011.
S úctou a s + požehnáním
P. Jan


Romana Ladická - 18. 12. 2010 13.06 - Odpovědět ✖️

Vážený pane faráři,
dovolte mi za celou naši rodinu popřát Vám v těchto předvánočních dnech hodně sil a Božího požehnání ve sloužení všech mší, které v adventním čase i v době Vánoc budete sloužit. Vám osobně přejeme krásné a požehnané vánoční svátky, do nového roku hodně zdraví a všeobecné pohody. R.Ladická s rodinou
PS: velké pozdravy od Janičky, chodí na náboženství a snad s pomocí Panny Marie a Boží se dočkám i jejího prvního přijímání. Mějte se moc pěkně. R.L.


P. Jan Špaček - 🏠 21. 12. 2010 11.55 ✖️

Vážená a milá paní Ladická,

velice děkuji za milé přáníčko k vánočním svátkům. Také já přeji Vám i celé Vaší rodině milostiplné prožití svátků Narození našeho Spasitele a do Nového roku 2011 hojnost Božího požehnání a mocnou přímluvu blahoslavené Panny Marie.

Rád vzpomínám na Mirovice i na Vaši Janičku. Jsem rád, že chodí do náboženství a jistě také půjde k prvnímu svatému přijímání.


Josef Pejřimovský - 25. 10. 2010 15.17 - Odpovědět ✖️

Děkuji za zařazení modlitby k bl. Karlu Rakouskému za český národ. Přiznávám se, že mi nějak "přišla shůry" v době předcházející jeho blahořečení a zřejmě ji někdo převzal z webu http://mariaterez.sweb.cz/index.html. Děkuji neznámému za pěknou grafickou úpravu.
Posílám odkaz na modlitbu za blahořečení císařovny ZIty. http://www.beatification-imperatrice-zita.org/pages/cestina/modlitba.php
Pan HIbsch ji zase pěkně upravil do formátu modlitby, podobně, jako "Za obnovu monarchie" Přeposlal bych Vám ji, ale tady to asi nepůjde a Váš email nemám.
Pejřimovský


P. Jan Špaček - 🏠 28. 10. 2010 10.50 ✖️

LAUDETUR IESUS CHRISTUS !

Modlitbu za beatifikaci naší císařovny a královny Zity jsem právě přidal na tyto oficiální webové stránky. Učinil jsem tak záměrně právě dnes, 28. října 2010, – v den „vzniku samostatného československého státu“, neboť pro nás monarchisty není v tento den co slavit. Rovněž jsem přidal i tu verzi ke stažení a vytištění, kterou mi poslal pan Hibsch.

Se srdečným pozdravem a + požehnáním

P. Jan Špaček


Jiří Válka - 6. 9. 2010 18.35 - Odpovědět ✖️

Díky za Vaši odvahu v šíření ideálů monarchie. Ještě dotaz : Je v některém z Vašich kostelů sloužena tradiční Mše svatá ? S pozdravem a přáním všeho dobra Jiří Válka, Vsetín.


P. Jan Špaček - 🏠 6. 9. 2010 18.44 ✖️

Chvála Kristu a Panně Marii! Děkuji za Vaše milá a povzbuzující slova. Já osobně v tom nevidím nějakou zvláštní odvahu. Od dětství jsem byl vychováván v ideálu monarchie a svému přesvědčení jsem věrný. Ostatně my křesťané přece neputujeme tímto slzavým údolím do nějaké "Boží republiky", ale do Božího království!
Jinak sloužím mše svaté podle Novus Ordo Missae. Tradiční mše sv. se slouží ve větších městech, v naší diecézi např. v Českých Budějovicích.


Zbyněk Mikoláš - 1. 9. 2010 22.02 - Odpovědět ✖️

Chvála Kristu ! Jsem příjemně překvapen obsahem Vašich stránek.


P. Jan Špaček - 🏠 1. 9. 2010 22.05 ✖️

Děkuji za uznání. Jsem rád, že se Vám mé stránky líbí.


Luboš Velecký - 🏠 14. 6. 2010 16.51 - Odpovědět ✖️

Vážený Otče děkane,

líbil se mi Váš článek k volbám. Jsem rád, že jsou stále ještě lidé, kteří nejdou jen slepě s proudem. Zrovna jsem potřeboval něco podobného přečíst, abych popošel dál. Přeji Vám dobré ovoce ve Vaší nové zahrádce.

S pozdravem
DEUS REX PATRIA
Luboš Velecký


David Hibsch - 14. 6. 2010 11.01 - Odpovědět ✖️

Laudetur Jesus Christus, patre Joanes,

Děkuji za vaši modlitbu a oběť, zvlášť když na nás katolické křesťany, ze všech koutů Zemí Koruny české, myslíte při vysluhování smírné oběti Ježíše Krista na oltáři. Díval jsem se kde vaše nová farnost leží. Občas s rodinou jezdím do farnosti Velešín (což je nedaleko), za mým bývalým spolužákem a přítelem z CMTF Olomouc, paterem Martinem Bětuňákem (je to Valach). Jistě ho znáte. Je sice cinknutý charismatismem (já CHO skutečně nemusím a dost jsme kvůli tomu ve při, protože CHO většinou vede kněze k podivným výstřelkům v liturgii i smýšlení), ale také duchem středověkého rytířství, což je mi mnohem sympatičtější. Kdysi jsem totiž byl bratrem kapucínem (Olomouc) a on byl tehdy "kodetovským" karmelitánem. V lavicích fakulty jsme tehdy tvořili tzv. "hnědý val" neb za námi se to bělalo dominikány (tehdy bylo v ročníku, představte si, téměř sto zájemců o Kristovo kněžství), včetně P. Efréma Jindráčka O.P a Ireneje Šiklara O.P (oba působili ve Znojmě). Já nakonec věčné sliby nesložil a zcela dle regulí opustil "duchovní dráhu". Důvodů, k tomuto radikálnímu kroku, bylo hodně, hlavně pokoncilní liberalismus, který ubíjí katolického ducha.
Nevíte jestli se přesun nedotkl i P. Martina? Sice si píšeme, ale on je skoupý na slovo, neb jakožto tzv. farář aktivista, nemá čas ani udržovat stabilní kontakt s přáteli. Ještě jednou Vám přeji, a s rodinou vyprošujeme, Boží požehnání a Kristovu moudrost, která nezná slova jako - asi, snad, možná - ale jasně říká: Vaše slova ať jsou - ANO, ANO a NE, NE.

In Christo
David Hibsch (Koruna Česká - Silesia)


Tomas van Zavrel - 🏠 1. 6. 2010 17.24 - Odpovědět ✖️

Gratulujeme ke krásným stránkám. Zveme Vás k návštěvě webových stránek Arcibiskuského semináře v Praze. Bohoslovce můžete podpořit morálně tím, že se zapíšete do Knihy přátel semináře. Samozřejmě se nebráníme duchovní či finanční podpoře.


P. Jan Špaček - 🏠 1. 6. 2010 19.13 ✖️

Děkuji za gratulaci. Tohle jsou jen obyčejné stránky, ale ty vaše jsou na profesionální úrovni. Již jsem se zapsal do knihy přátel semináře, a pevně doufám, že i další návštěvníci mých stránek si najdou k vaší knize přátel cestičku a také se zapíší.
Ať Bůh + žehná všem bohoslovcům! Přeji vám všem, milí chlapci, abyste na své cestě za Kristem vydrželi a byli jednou dobrými pastýři svěřeného stádce po vzoru Krista - Dobrého pastýře.