Smazání příspěvku

Nick:
Heslo:
Jméno: *
E-mail:
Web:
Vzkaz: *
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pětset osmdesát osm:

Klára Penkerová - 21. 2. 2018 15.42 - Odpovědět X

Dobrý den , nedávno nám umřel kocourek na již zmíněnou chorobu HCM . Strašně nám chybí , a chtěli bychom si pořídit kocourka který bude testovaný . Vaše kočičky jsou krásné , samozřejmě i kocourci . Chybí nám mazlení a povídání. Chtěla bych se tedy zeptat na další vrh a jaká je cena kotatek. Moc Děkuji


Lukáš Vaněk - 21. 2. 2018 18.00 X

Dobrý den,
Informace jsem Vám zaslal emailem.
Hezký den
L. Vaněk


Radka Hrádková - 14. 2. 2018 20.49 - Odpovědět X

Hezký večer, měla bych zájem o kocourka z jarního vrhu. Zajímá mě předpokládaná doba odběru kvůli plánování dovolené a také cena.


Lukáš Vaněk - 15. 2. 2018 7.41 X

Dobrý den,
Informace jsem Vám zaslal emailem.
Hezký den
L. Vaněk


Radla Hrádková - 15. 2. 2018 10.40 X

Díky za info.:-)


Tereza Kovalska - 2. 1. 2018 21.17 - Odpovědět X

Dobry den,prosim mel bych na Vas prosbu mel bych zajem o kotatko,ale bez PP
Mel-li bychom ho pouze,jako domaciho mazlicka.
Zajimala by me cena kotatka a eventuelne jestli bychom se mohli prijed podivat na vrch kotatek.
Dekuji Samko


Lukáš Vaněk - 2. 1. 2018 21.44 X

Dobrý den,
Informace jsem Vám zaslal emailem (zkráceně vkládám i sem).
Věnujeme se chovu koček pouze s PP. Ovšem PP Vás k ničemu nezavazuje. Naopak vám PP dává jistotu, že koťátko pochází opravdu po rodičích s rodokmenem a tak odpovídá exteriérovým i povahovým rysům daného plemene. Naše kočky pravidelně testujeme jak na infekční, tak i genetické onemocnění. To vám nikdo u kočky bez PP nenabídne. Rodokmen koťátka jako takový je pouze v řádu desítek korun. Ovšem benefit, který získáte od zodpovědného chovatele Vám (chovatel/množitel bez PP nenabídne). Nespočítal bych počet příběhu, které jsme si vyslechli od nešťastných majitelů právě u kočiček bez PP. Nejen, že do takových koťátek často nový majitel investuje mnoho financí na veterinární klinice při řešení problémů, bohužel často končících i fatálně a úhynem koťátka. Prosím podívejte se např. na popis na našich stránkách www.royalsapphire.cz/kotata_spp.html. Pochopitelně v případě dotazů nás neváhejte kontaktovat nejlépe telefonicky.


Alena Lorencová - 10. 9. 2017 13.42 - Odpovědět X

Dobrý den,
před nedávnem mi zemřela kočička. Nejdříve jsem si myslela, že si již jinou nepořídím, ale moc mi chybí přítulnost, kočičí láska a vůbec všechno co kočičky dokáží dát. Dostala jsem se na Vaši chovnou stanici a doslova mě nadchly Vaše kočičky. Chtěla bych jsem se zeptat, zda plánujete vrh nějak ke konci roku, měla bych velký zájem o čokoládovou kočičku a v případě že ano, kdy by byla k odběru, neboť vzhledem k práci nemohu dříve než v únoru popř. březnu roku 2018.
Prosím o info a rovněž alespoň orientační cenu takovéto kočičky.
Děkuji moc předem za odpověď.
Alena Lorencová


Alena Lorencová - 21. 9. 2017 0.47 X

Dobrý den, chtěla jsem se jen informovat zda jste se již vrátili z dovolené a zda bych se s vámi mohla spojit, moc děkuji za odpověď


Lukáš Vaněk - 21. 9. 2017 11.12 X

Dobrý den,
Informace jsem Vám zaslal emailem.
Hezký den
L. Vaněk

login