login
Smazání příspěvku

Nick:
Heslo:

Harryho Kniha návštěvJméno: *
E-mail:
ICQ:
Web:
Vzkaz: *
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyřista čtyřicet pět:

Harry - 22. 2. 2013 22.53 X

Obrázky se tahají z webu Wizardů, tak asi chyba u nich nebo máš nějaký moc aktivní AdBlock, mně to teď jde, tak nevím.
Kviz: Spatne. Není to Dune, ale Dune2 :)
Mimochodem, ted jsem ji dohrál znovu za vsechny rody (jeden se da za cca 7h), protoze tato herni pecka je jiz dostupna online.


M.M. - 2. 1. 2012 14.53 - Odpovědět X

Haha.Papoušky chovám již od malinka,ale co jsem se dočetla o smrti Pepíka,ještě teď mě bolí bránice od smíchu.Pan doktor Košťál se také jisto jistě dost nasmál.Nechápu, co jste chtěl aby udělal s 9letou andulkou.Šok z leknutí-to jsem teda ještě neslyšela.


Harry - http://www.harryho.info 13. 1. 2012 1.15 X

Jste zlá, že se smějete cizímu neštěstí. Pokud nevíte, že papoušek může uhynout šokem, tak si o nich něco přečtěte. Znám 23 letou korelu, výjimky prostě existují.


Jirka - 13. 8. 2011 16.25 - Odpovědět X

Hezký přehledný web. Už dlouho něco podobného plánuju vyrobit, takže díky. Bootovatelná media - nejlepší a nejpoužitelnější je Hirens Boot - ale není oficálně podporovatelný, např, MBAM nebo DrWEB nutno dohrát vlastní. Jinak jde o naprosto super soft. Avira mi už dlouho po nabootování ukáže jen černou obrazovku - nejspíš jen problém s mojí kartou v Linuxu, žel ale fatální.
Nemáte přehled o offline antivirech? Nesmírně mě štve, že se všechny instalují a pak stahují data. Nepovažuju za bezpečné antivirovat zavirovaný pc připojený k internetu - je to blbost na kvadrát. I když použití bootovatelného antiviru to vlastně řeší byť pracněji.
Hodně zdaru
Jirka L.


Harry - http://www.harryho.info 20. 9. 2011 23.29 X

Díky za připomenutí Hirens Boot, do seznamu jej přidám.
Offline antivirů je celá řada, udržovat jejich přehled je obrovský úkol, sotva jej zvládají udržovat organizace jako Virus Bulletin nebo AV-comparatives. Porovnávat je jest dřinou - viz můj článek zde . Dále doporučuji sledovat viry.cz.
Máte pravdu s rizikovým připojením stroje do internetu. U silně zavirovaného počítače je lepší zkusit bootovatelné offline varianty, i když je to pracnější.


Harry - http://www.harryho.info 24. 6. 2011 17.50 - Odpovědět X

Lze zvětšit jen takto - pravé myšítko a Full screen. Je to ale spíš experiment, vrátím se příště k něčemu klasičtějšímu. Díky za názor.


SteveV - 24. 6. 2011 9.11 - Odpovědět X

ad Flash galerie: Vybaven doplňky jsem, takže při prohlížení problém není. Ale když už novinka, tak ať máš reference od čtenářů.
Plusy: Rychlé, intuitivní. Líbí se mi možný posuv šipkami.
Minusy: Nenašel jsem možnost zvětšit fotografii na plnou velikost (nebo při tom možném zvětšení je to už plná velikost?). A co mě dost irituje je to natáčení těch fotek, protože abych si ji pak mohl prohlédnout rovně, jak je člověk zvyklý, musí mi v tom zůstat trčet myš...
Shrnutí: Hezký hračička, ale dokud tam bude to protivné natáčení obrazu, minusy převažují.


Lucka - http://www.sachyricany.cz 16. 6. 2011 15.05 - Odpovědět X

Jsem netušila, že Dasha krom Jesuse przní i Jacksona.. Kdyby radši udělala něco svého:))


SteveV - 29. 5. 2011 20.36 - Odpovědět X

ad "Knihy Sue Townsandové o Adrianu Moleovi": u dílu A.M. a zbraně hromadného ničení máš špatný název, ale cover správný. Jinak zajímavé shrnutí, taky jsem asi dva díly četl.

ad "Jak na staré hry": Mohl bys zmínit DOSBox, v tom se podaří rozeběhnout skoro všechno. Staré hry jsou nej. Já jsem takto po desetiminutových kouscích nedávno dohrál výborný Black Thorne [1994], teď resuscituju Mortal Kombat [1993]. Jedničku :-)


Harry - http://www.harryho.info 31. 5. 2011 20.20 X

Díky za upozornění. Upraveno a doplněno.
Btw. poznáš z jaké hry je úvodní obrázek na webu DOSBoxu? ;)