Hezký den, dnes je neděle, 17. 10. 2021 a svátek slaví Hedvika a Hedviga

Oživte svůj web s více než 15 miniaplikacemi od nás ZDARMA! REGISTRACE

Anketa, Datum a svátek, Dotazník, Formulář na email, Fórum, Chat, Kalendář, Kniha návštěv, Novinkovač, On-line ukazatel, Počítadlo, Počítadlo stažení, Přehrávač hudby nebo videa, Rozesílač novinek emailem, RSS Online, Vzkazník, Webcron.

Nemusíte umět programovat, stačí si jen zkopírovat kód, který vložíte do svých stránek.


Další služby: TV program, nahrávání souborů, stahování videí z YouTube, nahrávání videí, měření rychlosti internetu, svátky na všechny dny v roce, katalog odkazů, RSS čtečka, blogy.


Vyhledávejte v našich službách: Co hledat:
Kde hledat:


Novinky

Dne 14. 10. 2021 (čtvrtek):

Pomalu začínáme testovat Google Play. Aktuálně tam najdete naši appku pro TV program. Je napsaná v Kotlinu, takže do budoucna možná bude i pro iOS. Najdete v ní to stejné, co je na webu VMobilu.TV (ale i ten přesměrováváme na Google Play).
Do konce roku bude k dispozici naše nová měřící appka dle GPS.

Dne 11. 10. 2021 (pondělí):

Z nastavení služeb Vzkazník a Novinkovač jsme dali pryč možnost vkládání na web PHP funkcí include. Nikdo to nepoužíval. Samozřejmě to možné pořád je, ale už nedáváme pryč například tag html. V nastavení Knihy návštěv tuto možnost necháváme. Tam ji i někdo používá.

Dne 8. 10. 2021 (pátek):

Úprava ve Vzkazníku: pravidelné obnovování obsahu si nyní mohou nastavit pouze uživatelé placené verze. U neplacených Vzkazníků už nastavení není možné, ale zachovali jsme ho těm, kteří ho používají. Brzy jej u neplacených služeb vypneme (aktuálně jsme ho omezili).

RSS | Všechny novinky >>