Hezký den, dnes je čtvrtek, 29. 10. 2020 a svátek slaví Silvie a Klára

Oživte svůj web s více než 14 miniaplikacemi od nás ZDARMA! REGISTRACE

Anketa, Datum a svátek, Dotazník, Formulář na email, Fórum, Guestbook (kniha návštěv), Chat, Kalendář, Novinkovač, On-line ukazatel, Počítadlo, Počítadlo stažení, Přehrávač hudby nebo videa, Rozesílač novinek emailem, RSS Online, Vzkazník, Webcron.

Nemusíte umět programovat, stačí si jen zkopírovat kód, který vložíte do svých stránek.


Další služby: TV program, nahrávání souborů, stahování videí z YouTube, nahrávání videí, měření rychlosti internetu, svátky na všechny dny v roce, katalog odkazů, RSS čtečka, blogy.


Vyhledávejte v našich službách: Co hledat:
Kde hledat:


Novinky

Dne 27. 10. 2020:

Pro generování fotek webů v Katalogu odkazů a vytváření obrázků tras na J E D U nově používáme CutyCapt a Xvfb. Funguje to famózně. Aby bylo možné udělat fotku obrazovky bez grafického rozhraní v terminálu, jsme doteď používali Firefox v kombinaci s dalšími prográmky.

Dne 26. 10. 2020:

Opět jsme trochu poladili web - odstranili jsme obrázek načítající se na pozadí patičky webu, i obrázky okrajů pravé a levé strany. Šlo jen o pár kB, ale opět je načítání webu o moment rychlejší s nižším přenosem dat. A na subdoménách se už několik týdnů nezobrazují Googlí reklamy, takže nějaký ten několikakorunový výdělek klesl na jednotky korun. I tohle jsme možná poladili. Reklamy by se zase měly začít zobrazovat - uvidíme v následujících dnech.

Dne 23. 10. 2020:

Na JEDU.vsevjednom.cz jsme přidali možnost sloučení více GPX do jednoho souboru. Je to docela žádaná funkce, protože se často stává, že když vám na jednom měřiči dojdou baterky, tak si zapnete jiný. Vše je k dispozici po přihlášení. Sloučený GPX soubor dostanete ke stažení, nic víc se soubory neděláme.

RSS | Všechny novinky >>