Hezký den, dnes je úterý, 20. 4. 2021 a svátek slaví Marcela a Marcel

Oživte svůj web s více než 15 miniaplikacemi od nás ZDARMA! REGISTRACE

Anketa, Datum a svátek, Dotazník, Formulář na email, Fórum, Guestbook (kniha návštěv), Chat, Kalendář, Novinkovač, On-line ukazatel, Počítadlo, Počítadlo stažení, Přehrávač hudby nebo videa, Rozesílač novinek emailem, RSS Online, Vzkazník, Webcron.

Nemusíte umět programovat, stačí si jen zkopírovat kód, který vložíte do svých stránek.


Další služby: TV program, nahrávání souborů, stahování videí z YouTube, nahrávání videí, měření rychlosti internetu, svátky na všechny dny v roce, katalog odkazů, RSS čtečka, blogy.


Vyhledávejte v našich službách: Co hledat:
Kde hledat:


Novinky

Dne 17. 4. 2021 (sobota):

Na začátku března jsme zrušili možnost nastavovat si vlastní smajlíky v placené verzi návštěvní knihy. Nyní jsme tuto možnost vrátili zpět v kombinaci s emoji smajlíky.
Dále jsme ve Vzkaznících nastavili všem, kteří nemají placenou verzi, emoji smajlíky.

Dne 13. 4. 2021 (úterý):

Dnes aktualizujeme PHP z verze 7.2.34 na novější 7.3.27, která by měla fungovat o 10 % rychleji. Zároveň upravujeme naše skripty, aby byl rychlejší provoz poznat. Loni jsme se vyhnuli vypnutí nastavení short_open_tag, ale teď už se snažíme opravit všechny naše skripty. Pár hodin to asi potrvá.

Aktualizace večer: vypadá to, že vše funguje. Pokud něco ne, napište nám to.

Dne 9. 4. 2021 (pátek):

Zatímco stále tvoříme appku pro mobily, která bude měřit dle GPS (je to makačka — Android vše uspí, jakmile se vypne displej), tak jsme nemohli odolat něčemu aktuálnímu. Do generátoru slov jsme přidali burešštinu, která generuje všem velmi dobře známé věty. Slova tam budeme postupně přidávat. Ale už teď si můžete vygenerovat vlastní věty.

RSS | Všechny novinky >>