Hezký den, dnes je pondělí, 4. 7. 2022 a svátek slaví Prokop

Oživte svůj web s 18 miniaplikacemi od nás ZDARMA! REGISTRACE

Anketa ✔️, Datum a svátek 📆, Dotazník ❓, Formulář na email ✍️, Fórum 🗯, Chat 💬, Kalendář 📅, Kniha návštěv 📖, Novinkovač 🆕, On-line ukazatel 👀, Počítadlo stažení 🔽, Počítadlo 🧮, Přehrávač hudby nebo videa ▶️, Rozesílač novinek emailem ✉️, RSS Online 📄, Sudoku 🔢, Vzkazník 💭, Webcron 💣.

Nemusíte umět programovat, stačí si jen zkopírovat kód, který vložíte do svých stránek.


Další služby: TV program, SUDOKU, nahrávání souborů, stahování videí z YouTube, nahrávání videí, měření rychlosti internetu, svátky na všechny dny v roce, katalog odkazů, blogy.


Vyhledávejte v našich službách: Co hledat:
Kde hledat:


Novinky

Dne 4. 7. 2022 (pondělí):

Díky vývoji TV programu do mobilu jsme náhodou zjistili, že si Android 4 a starší neumí poradit s šifrovanou adresou začínající https:// (tato situace nastala zřejmě loni v září). Takže jsme kompletně na celém webu zrušili přesměrování na https pro staré Androidy. Zároveň jsme snížili minimální použitelnou verzi Androidu pro TV program do mobilu na 4.0 (2011).

Dne 28. 6. 2022 (úterý):

Dnes opět velká novinka v TV programu do mobilu. U starších Androidů se mohlo stát, že se program nenačetl, resp. načetl, ale nebyl viditelný - OPRAVENO. Zároveň jsme snížili minimální nutnou verzi Androidu z 5.0 na 4.2 (rok 2012/2013) - počet zařízení, do kterých lze TV program nainstalovat, se zvedl o 3 tisíce.

Dne 21. 6. 2022 (úterý):

Na váš námět přibyl do Knihy návštěv tag [video] pro vkládání videí z YouTube. Ukázka.

RSS | Všechny novinky >>