Hezký den, dnes je středa, 25. 5. 2022 a svátek slaví Viola a Urban

Oživte svůj web s 18 miniaplikacemi od nás ZDARMA! REGISTRACE

Anketa ✔️, Datum a svátek 📆, Dotazník ❓, Formulář na email ✍️, Fórum 🗯, Chat 💬, Kalendář 📅, Kniha návštěv 📖, Novinkovač 🆕, On-line ukazatel 👀, Počítadlo stažení 🔽, Počítadlo 🧮, Přehrávač hudby nebo videa ▶️, Rozesílač novinek emailem ✉️, RSS Online 📄, Sudoku 🔢, Vzkazník 💭, Webcron 💣.

Nemusíte umět programovat, stačí si jen zkopírovat kód, který vložíte do svých stránek.


Další služby: TV program, SUDOKU, nahrávání souborů, stahování videí z YouTube, nahrávání videí, měření rychlosti internetu, svátky na všechny dny v roce, katalog odkazů, blogy.


Vyhledávejte v našich službách: Co hledat:
Kde hledat:


Novinky

Dne 14. 5. 2022 (sobota):

Naprosto luxusně jsme poladili náš prográmek pro TV program v mobilu. Už jde nastavovat upozornění na libovolný pořad, protože po vypnutí a zapnutí telefonu se všechno nastavení obnoví.
Udělali bychom i verzi pro iOS (Apple), ale registrace appky v App Storu stojí $99 na rok, což je absurdní cena a naprosto nesrovnatelná s Google Play (Android), kde to stojí $25 napořád. Na Applu můžete použít adresu vmobilu.tv ve webovém prohlížeči.

Dne 13. 5. 2022 (pátek):

Pro nové Rozesílače novinek jsme upravili hlavní nadpis z obecného "Rozesílač novinek" na hezčí "Zůstaňme v kontaktu!".

Dne 11. 5. 2022 (středa):

V Počítadlech byla opravena drobná minichybička, která teoreticky občas mohla mít vliv na špatné zobrazení.
Zároveň ode dneška ještě o trochu víc blokujeme různé roboty, kteří procházejí web, protože chtějí najít nějaké zranitelné místo. Vše by tedy mělo fungovat zase o trochu rychleji - úpravu nastavení sledujeme, aby to náhodou nezablokovalo někoho z vás. Kdyby ano, ozvěte se.

RSS | Všechny novinky >>