Hezký den, dnes je čtvrtek, 25. 2. 2021 a svátek slaví Liliana a Frederik, Frederika

Oživte svůj web s více než 15 miniaplikacemi od nás ZDARMA! REGISTRACE

Anketa, Datum a svátek, Dotazník, Formulář na email, Fórum, Guestbook (kniha návštěv), Chat, Kalendář, Novinkovač, On-line ukazatel, Počítadlo, Počítadlo stažení, Přehrávač hudby nebo videa, Rozesílač novinek emailem, RSS Online, Vzkazník, Webcron.

Nemusíte umět programovat, stačí si jen zkopírovat kód, který vložíte do svých stránek.


Další služby: TV program, nahrávání souborů, stahování videí z YouTube, nahrávání videí, měření rychlosti internetu, svátky na všechny dny v roce, katalog odkazů, RSS čtečka, blogy.


Vyhledávejte v našich službách: Co hledat:
Kde hledat:


Novinky

Dne 17. 2. 2021:

Opravena chyba vzhledu ve službě Vzkazník při psaní zprávy. Teoreticky se občas mohlo stát, že kolonka pro psaní zprávy byla příliš široká, tak její velká část nebyla vidět. Mohl za to historický výpočet šířky. Už je to opraveno, snad definitivně.

Dne 13. 2. 2021:

Stále intenzivně pracujeme na androidí appce pro naše J Ɇ D U. Vypadá to velmi dobře. Reálně opravdu do jara stihneme základní verzi. Naším cílem je, aby se během měření spotřebovávalo naprosté minimum výkonu baterie. Pokoušíme se vše dobré z již existujících aplikací sloučit do té naší. Zároveň pomalu začínáme zjišťovat, jak appku registrovat na Google Play.

Dne 12. 2. 2021:

Opravena docela zásadní chyba ve službě Dotazník. Před několika měsíci jsme se snažili o zefektivnění nastavování vzhledu, ale aniž bychom si toho všimli, tak toto nastavení přestalo fungovat kompletně. Jeden z vás nás na to dnes upozornil, takže jsme problém vyřešili a zpětně jsem všem jejich vzhledy nastavili.

RSS | Všechny novinky >>