Hezký den, dnes je středa, 21. 8. 2019 a svátek slaví Johana a Jana

Oživte svůj web s více než 14 miniaplikacemi od nás ZDARMA! REGISTRACE

Anketa, Datum a svátek, Formulář, Fórum, Guestbook, Chat, Novinkovač, On-line ukazatel, Počítadlo, Počítadlo stažení, Rozesílač novinek emailem, RSS Online, Vzkazník, Webcron.

Nemusíte umět programovat, stačí si jen zkopírovat kód, který vložíte do svých stránek.


Další služby: TV program, nahrávání souborů, stahování videí z YouTube, nahrávání videí, měření rychlosti internetu, svátky na všechny dny v roce, katalog odkazů, RSS čtečka, blogy.


Vyhledávejte v našich službách: Co hledat:
Kde hledat:


Novinky

Dne 18. 8. 2019:

Abychom trochu ulehčili naší databázi, smažeme na konci srpna uložené v minulosti poslané emaily službou Formulář starší než z roku 2018. Takže pokud chcete mít stále k dispozici vše, co Vám lidé napsali, uložte si to ze stránky s nastavením dané služby.

Dne 7. 8. 2019:

Ukazatel nahrávání už funguje na Megauploadu i na Streamuj. V nové verzi PHP na tom vývojáři PHP opravdu skvěle zapracovali. A pokud Vám něco nefunguje, napište nám, díky.

Dne 6. 8. 2019:

První půlka hotova! Na Megaupload i Streamuj už jdou nahrávat soubory, resp. videa. Jenom nefunguje ukazatel nahrávání (ten normálně ukazuje, kolik procent souboru už je nahráno). Dívali jsme se na to, a jeho oprava bude trvat déle. Musíme to celé předělat (naštěstí víme jak), ale je to práce na minimálně několik hodin bez přestávky. Zvládneme to ještě během tohoto týdne, očekávejte případnou chvilkovou nefunkčnost nahrávání, ale budeme se snažit, aby byla minimální nebo nebyla vůbec.
A zároveň jsme na Streamuj opravili a znovu zprovoznili možnost proklikávat se celou délkou videa při přehrávání. Dříve na to byl prográmek flvtool2, teď je to flvmeta (oba fungují z naší strany, stahovat si je nemusíte).

RSS | Všechny novinky >>