Hezký den, dnes je pátek, 18. 6. 2021 a svátek slaví Milan a Vratislav

Oživte svůj web s více než 15 miniaplikacemi od nás ZDARMA! REGISTRACE

Anketa, Datum a svátek, Dotazník, Formulář na email, Fórum, Chat, Kalendář, Kniha návštěv, Novinkovač, On-line ukazatel, Počítadlo, Počítadlo stažení, Přehrávač hudby nebo videa, Rozesílač novinek emailem, RSS Online, Vzkazník, Webcron.

Nemusíte umět programovat, stačí si jen zkopírovat kód, který vložíte do svých stránek.


Další služby: TV program, nahrávání souborů, stahování videí z YouTube, nahrávání videí, měření rychlosti internetu, svátky na všechny dny v roce, katalog odkazů, RSS čtečka, blogy.


Vyhledávejte v našich službách: Co hledat:
Kde hledat:


Novinky

Dne 10. 6. 2021 (čtvrtek):

Dnes večer se do nás dost brutálně pustil nějaký robot, který vkládal do spousty služeb divné příspěvky. Shodou okolností jsme si toho všimli - a hned jsme začali služby ladit. Například pokud je u nějaké otázky Dotazníku víc položek na výběr, je nově nutné (a je to i logické), aby byla odeslaná některá z nich (bylo v plánu to udělat, ale nebyla motivace). Robot posílal všechno možné, takže nám pomohl službu odladit tak, abyste nebyli zaspamovaní nesmysly - což jsme dočasně byli, protože odpovědi v Dotazníku chodí na email.

Dne 9. 6. 2021 (středa):

Nějakým omylem se mohlo občas stát, že jsme někomu vymazali vzhled Knihy návštěv. Řešením by mělo být znovu uložit nastavení dané služby. CSS (vzhled) se tím znovu vygeneruje. Tak to zkuste.

Do TV programu jsme přidali televizi Prima STAR, která začne vysílat příští týden. Program stahujeme z DVB-T.

Dne 1. 6. 2021 (úterý):

Dnes proběhlo poslední velké mazání neaktivních účtů a služeb v nich. Šlo o účty neaktivní více než 5 let. Pokud byste rádi něco obnovili, tak nám to co nejdřív napište. Nezapomeňte připojit informaci, jakou službu konkrétně chcete obnovit.

RSS | Všechny novinky >>