Hezký den, dnes je středa, 21. 2. 2024 a svátek slaví Lenka a Eleonóra

Oživ svůj web s 18 miniaplikacemi od nás ZDARMA! REGISTRACE

Anketa ✔️, Datum a svátek 📆, Dotazník ❓, Formulář na email ✍️, Fórum 🗯, Chat 💬, Kalendář 📅, Kniha návštěv 📖, Novinkovač 🆕, On-line ukazatel 👀, Počasí ⛅, Počítadlo stažení 🔽, Počítadlo 🧮, Přehrávač hudby nebo videa ▶️, Rozesílač novinek emailem ✉️, RSS Online 📄, Sudoku 🔢, Vzkazník 💭.

Nemusíš umět programovat, stačí si jen zkopírovat kód, který vložíš do svých stránek.


Další služby: TV program, SUDOKU, lamač přesmyček, generátor vět, nahrávání souborů, stahování videí z YouTube, nahrávání videí, měření rychlosti internetu, svátky na všechny dny v roce, katalog odkazů, blogy, IQ TEST.


Vyhledávej v našich službách: Co hledat:
Kde hledat:

Novinky

Dne 15. 2. 2024 (čtvrtek):

Dnes velká aktualizace vzhledu ASTEROIDa. Nyní se vše opravdu zobrazuje dle velikosti mobilního telefonu. Takže není potřeba neustále myslet na malé monitory a na větších zobrazovat málo dat. Teď se automaticky na malých mobilech zobrazí míň informací, na větších mobilech se toho zobrazí víc. Zároveň je "graf" větší, ať je lépe vidět předpověď (textu nahoře je míň).
17. února: byla docela dost omezena velikost přenášených dat - pro rychlejší načtení. A konečně přišel i famózní nápad - další úprava, která omezila přenášená data na miň než třetinu.
18. února: novinka: konkrétní počasí se zobrazí i při najetí myší/rukou.
19. února: už proběhlo finální snížení dat: původně 138 kB, teď 32 kB (necelá čtvrtina).
20. února: opraveno zobrazení počasí po půlnoci. Zobrazovalo to předpověď počasí až od dvou hodin.

Dne 7. 2. 2024 (středa):

Nahrávání souborů na Megaupload ⬆️ už kompletně funguje - nefungovalo nepřihlášeným. Opraveno.

Dne 31. 1. 2024 (středa):

Opravena aktuální rychlost větru v předpovědi počasí i ve službě počasí. Úplně zbytečně se tam prováděl výpočet, který už není nutné dělat - a z toho důvodu byl výsledek výpočtu špatný. V ASTEROIDu je taky vše správně. Bylo aktivováno i zapamatování javaskriptu, takže se nemusí pokaždé znovu načítat = vše je rychlejší. A graf předpovědi byl úplně maximalizován, zároveň byla vypnuta možnost rolování na mobilech.
1. února: po spoustě úprav se povedlo přidat nejvyšší a nejnižší teplotu každého dne. Je to stejné jako v Aladinovi a Kláře.
5. února: do ASTEROIDu byl přidán do "grafu" i směr větru.
9. února: byla optimalizována rychlost načítání. Některé hodnoty se nesmyslně načítaly víckrát, aby se při vývoji vše otestovalo - už to není potřeba. ASTEROID se načítá rychleji.

RSS | Všechny novinky >>