Hezký den, dnes je čtvrtek, 9. 2. 2023 a svátek slaví Apolena a Zdenko

Oživte svůj web s 18 miniaplikacemi od nás ZDARMA! REGISTRACE

Anketa ✔️, Datum a svátek 📆, Dotazník ❓, Formulář na email ✍️, Fórum 🗯, Chat 💬, Kalendář 📅, Kniha návštěv 📖, Novinkovač 🆕, On-line ukazatel 👀, Počítadlo stažení 🔽, Počítadlo 🧮, Přehrávač hudby nebo videa ▶️, Rozesílač novinek emailem ✉️, RSS Online 📄, Sudoku 🔢, Vzkazník 💭, Webcron 💣.

Nemusíte umět programovat, stačí si jen zkopírovat kód, který vložíte do svých stránek.


Další služby: TV program, SUDOKU, nahrávání souborů, stahování videí z YouTube, nahrávání videí, měření rychlosti internetu, svátky na všechny dny v roce, katalog odkazů, blogy.


Vyhledávejte v našich službách: Co hledat:
Kde hledat:


Novinky

Dne 2. 2. 2023 (čtvrtek):

Opravili jsme odkaz na PŘESMYČKY - občas nešly načíst kvůli prý neplatnému SSL certifikátu. Způsobovala to diakritika v adrese. A nezapomeňte i na SUDOKU.

Dne 24. 1. 2023 (úterý):

Útoky na náš web byly v noci odstaveny úplně. Jo, i teď je to trochu makačka na server, ale malá. Tahle varianta totiž s blokováním přímo počítá, takže server zatěžuje naprosto minimálně. Každý den blokujeme zhruba 20000 IP adres (ne českých, ani nic takového) a služby už běží kompletně v pořádku. Opravdu netušíme, kdo měl plán nás totálně zničit. No chvíli se to dařilo, ale my jsme prostě zkoušeli různé varianty nastavení serveru. Už jsme přišli na tu nejlepší. Počet služeb se (logicky) za tu dobu docela snížil, ale nebojte se si je založit znovu.

Dne 19. 1. 2023 (čtvrtek):

Na Váš nápad byla do anket přidána možnost zaokrouhlování procent. V nastavení ankety přibyla možnost "Počet desetinných míst za procentem". Všem bylo samozřejmě nastaveno nula desetinných míst, ať se jim nic nezmění. Ale jde si nastavit až tři - a funguje to.
Zároveň byl na váš nápad proveden výrazný odkaz na zdrojový kód na stránku ve všech službách.
Zajímavé je tohle: https://support.google.com/chrome/answer/95617?visit_id=638098808803658344-3100231950&p=android_connection_info&rd=1. U našich služeb HTTPS funguje.

RSS | Všechny novinky >>