login
Smazání příspěvku

Nick:
Heslo:

chovatelská stanice LULABYJméno: *
E-mail: *
Web:
Vzkaz: *
*1* *2* *3* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *10* *11* *12* *13* *14* *15* *16* *17*
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici sto čtyřicet tři:

Šárka Hotárková - 23. 1. 2018 0.48 - Odpovědět X

Dobrý den. Je možné se přijet podívat na pejsky? Děkuji za odpověď


Zdena - 4. 2. 2018 19.41 X

Zavolejte, paní Hotárková, domluvíme se.


Iva Kubátova - 10. 9. 2017 17.02 - Odpovědět X

Dobrý den paní Kostelecká,

dala jste nám na Vás kontakt na výstavě v Mladé Boleslavi.
Říkala jste,že ještě chcete stihnout výstavu v Lipsku a potom mít štěňátka.
Měli bychom zájem o fenečku.

Děkujeme moc za zprávu Iva a Roman Kubátovi Trutnov


erika Szabó - 27. 3. 2016 21.04 - Odpovědět X

Dobrý deň,

Mali by sme záujem o wheattena -sučku. Toto plemeno poznáme už sme mali. Bohužiaľ nám naša sučka cez Vianoce zahynula. Máte momentálne šteniatká alebo len očakávate. Mohli by ste mi prosím Vás poslať fotky?
Ďakujem Vám veľmi pekne a prajem pekný deň :) s pozdravom Erika Szabó


Gabriela JÁGROVÁ - 24. 3. 2016 11.31 - Odpovědět X

Dobrý den, paní Kostelecká, dle naší telefonické domluvy Vám na sebe zasílám emailový kontakt a laskavě Vás prosím, dejte mi vědět, až se štěňátka narodí. Jak jsem říkala, máme opravdu vážný zájem o fenku. Kontatk na Vás jsme dostali od pana Stádníka. Držím Vám (i nám) palce :-) Děkuji, Jágrová


Štefková - 24. 1. 2015 22.27 - Odpovědět X

Dobrý den, bydlíme v rodinném domku a chtěli bychom si pořídit psa. Moc se nám wheaten zalíbil. Chtěla jsem se zeptat, zda může být tato rasa v době, kdy bychom byli v práci na zahradě (se zateplenou boudou) nebo jen uvnitř. Když budeme doma, tak bychom měli samozřejmě pejska u sebe (doma nebo venku) a na noc by byl doma. Předem děkuji za reakci, B. Štefková


Zdena - http://www.lulaby.cz 8. 2. 2015 20.48 X

Dobrý večer, paní Štefková, toto není plemeno, které může být chováno venku. Nemá podsadu-výhodou je že nelíná- ale není dostatečně osrstěné, aby byl venku.
Dospělý pes prospí většinu času, kdy jste v práci a děti ve škole. Samozřejmě, štěněte potřebuje jiný režim než vyroste, častější krmení a venčení, je třeba zajistit okolí, aby z nudy něco neokousalo.
Navíc, wheaten je velice společenský, vyžaduje přítomnost rodiny, páníčka, na zahradě je odtržený od rodiny, což nenese dobře.
Pokud chcete vědět víc, samozřejmě vám ráda informace poskytnu.
Nyní máme štěňátka narozená- 1.2. přišla na svět, pokud mi pošlete e-mail, pošlu vám fotky.
Zdravím
ZK


Zdena - http://www.lulaby.cz 22. 10. 2013 20.28 - Odpovědět X

Dobrý den, paní Šmolíková, očekáváme štěňátka začátkem listopadu. Váš zájem o toto plemeno mne velice těší, budu s vámi počítat. Zavolejte mi, ev. napiště na e-mailovou adresu. Pokud chcete ještě před porodem se na nás přijet podívat, jste vítáni. Zdraví ze Železných hor. ZK


Šmolíková Miluše - 7. 10. 2013 13.05 - Odpovědět X

Dobrý den,
vrátili jsme se z víkendu na Šumavě a setkala jsem se tam s paní, která má tohoto pějska, možná i od vás, stanici mi nedokázala říct, ale rasu mi napsala na papírek. Měli jsme 16 let yorkšírka, ale toho většího (měl 5kg),
ráda bych zase nějakého, ale poptala jsem, a němůžu sehnat toho většího, všichni se snad "vrhli" na toy velikost. ta mně nevyhovuje, pes má být pes!. Ale s tímhle na Šumavě jsem se zamilovali vzájemně, je to opravdu přítulka. My jsem s manželem již statší - 60 a 63 let, děti jsou z domu, vnouče jen "půjčují", je nám bez psa smutno. jsme z vesnice, máme domek se zahradou. Sice ještě pracujeme - ve vlastní firmě 200 m od domu já jako účetní, tak by mohl být s námi stále, jako byl náš Čibík. Ten potom ke stáru již nechtěl "do práce", tak zůstával doma a chodili jsme za ním my. Měli bychom moc rádi nového. Veterináře máme nedaleko, je specializovaný na psy a malá chovná zvířátka, není to zemědělský veterinář. Já jsem velká pejskařka, miluju psy. Kočky moc nemusím, ale nejsem na ně zlá, v práci máme naší Čáču, krásnou, černobílou.
Prohlídla jsem si vaši galerii, máte krásné pejsky a blahopřeji k úspěchům,
protože vím, co to stojí úsilí. My nebudeme po výstavách jezdit, tak můůžeme mít i pejska "bez papírů", ale nepíši to proto, že bych chtěla ušetřit.
Děkuji za zprávu, jest-li se můžu těšit na štěně a přeji hezký den. Šmolíková


Melanie - 24. 8. 2013 17.07 - Odpovědět X

Hi.

I'm Melanie. Today I have called you. Now here is my mail to you :)

I'm interest in your breed of soft coated wheaten terriers.

I'am from Austria (Vienna) and I like to visit you and your dogs (maybe next weekend) so that we can get to know us.

I would drive by car - its about 3 hours from my home to your home (susice 32, 53803 micov susice). Thats no problem for me.

My last dog died 3 years ago because she was very old. She was a sheperd-mix.

Now three years later I would like to have a dog again. And a soft coated wheaten terrier is a very interesting dog for me .

So tell my if you are interested to meet . I would like to see your wheaten terriers and we can talk about puppies.

best regards
Melanie