Hezký den, dnes je pondělí, 20. 5. 2019 a svátek slaví Zbyšek a Bernard

Oživte svůj web s více než 14 miniaplikacemi od nás ZDARMA! REGISTRACE

Anketa, Datum a svátek, Formulář, Fórum, Guestbook, Chat, Novinkovač, On-line ukazatel, Počítadlo, Počítadlo stažení, Rozesílač novinek emailem, RSS Online, Vzkazník, Webcron.

Nemusíte umět programovat, stačí si jen zkopírovat kód, který vložíte do svých stránek.


Další služby: TV program, nahrávání souborů, stahování videí z YouTube, nahrávání videí, měření rychlosti internetu, svátky na všechny dny v roce, katalog odkazů, RSS čtečka, blogy.


Vyhledávejte v našich službách: Co hledat:
Kde hledat:


Novinky

Dne 16. 5. 2019:

Učím se vše znovu! A protože chodím k Miši na trénování mozku a paměti, kde děláme i přesmyčky, stáhl jsem si na internetu seznam českých slov a napsal vlastní generátor, který navíc umí i z přesmyčky uhádnout slovo. Najdete ho na adrese presmycky.vsevjednom.cz.

Dne 11. 5. 2019:

Vše snad už nějakou dobu funguje (doufám), a kdyby něco ne, popište prosím přesně celý problém do emailu. Už se tu objevil v březnu člověk (tehdy jsem byl ještě v nemocnici), co něco platil a nefungovalo to, tak mi dost brutálně vyhrožoval stížnostmi na nějaké úřady (já byl v psychiatrické nemocnici, což věděl, tak to je fakt hrdinství takovým lidem vyhrožovat). To prosím nedělejte, ničí mi to podle lékařů mozek (v listopadu jsem měl operaci odsávání krve z hlavy, prý neúměrně utlačovala mozek). Jinak se tu totiž snažím opravit vše do plné spokojenosti, je to pro mě taková terapie. Ale dnes mi psal další podobný, ptal jsem se ho na přesnou adresu služby, se kterou má problém, ale jeho reakcí bylo, že se ptám na blbosti. Takto prosím ne, děkuji!

Dne 7. 3. 2019:

Stahování videí z YouTube už funguje správně! Omlouvám se, že to tak trvalo, jsem teď víc než půl roku po nehodě ještě stále na neurologii.

RSS | Všechny novinky >>

TOPlist